Ми працюємо:
+49 (0) 2428/8198992
Сертифікований Інтернет-магазин
3-річна гарантія на всіх пристроях
Купівля на рахунку & більше
Від порядку значення 59 € ми дамо вам вартість доставки!
Подарунки від 49,00 €
Ви знаходитесь тут: Дизайн нігтів / Nail Art / Блискітки-пудра

Блискітки-пудра

Тонкі градації кольору, маленькі блискучі ефекти, і нескінченним розмаїттям кольорів: кожен художник мріє про. Нігтів це мистецтво на невеликій поверхні, боді-арт, і не в останню чергу ювелірних виробів. І це минуще, що може пояснити зокрема заклик хитромудрі нігтів. Штучні нігті можуть бути розроблені з урахуванням різних матеріалів, вони можуть бути адаптовані до будь-якого вбрання і нагоди, і вони виглядають красиво. Не мрії деколи так, щоб захопити блиск вечірнього неба в красиві нігті провести момент простих естетиці, і принаймні на короткий час, щоб носити з собою? Блиск нігтів пилу пропонує таку можливість. Удома або на цвях може бути блискучою тонкого пилу і легко впроваджується в штучних нігтів або стосовно натуральних нігтів. Блиск нігтів Пил просто посипати на ще затверділий лак для нігтів, і після затвердіння фарби фіксованою. Блиск пилу в різних кольорах, одного кольору, а також у сумішах, райдужна, біла флуоресцентна в неонових кольорів, металік, золото і срібло, проста біла, глянсова або матова. Для самих яскравих моментів в житті жінки!

Ми гарантуємо це продукт високої якості і справедливої ​​ціни (похитнувся, тому що блиск пилу можна купити недорого у великих кількостях). Блиск нігтів Пил надходить безпосередньо від виробника.


Ексклюзивні пропозиції.Тільки для Вас. Передплатіть вже ваучер дійсний до 31.12.2012, коли користувач може переглядати набувати значення 40 €
5€