Ми працюємо:
+49 (0) 2428/8198992
Сертифікований Інтернет-магазин
3-річна гарантія на всіх пристроях
Купівля на рахунку & більше
Від порядку значення 29 € ми дамо вам вартість доставки!
Подарунки від 49,00 €
Ви знаходитесь тут: Дизайн нігтів / Nail Art / Блискітки-пластівці
Discount of 11,00 € from an order value over 199,00 € with Discountcode AUTUMN2016

Блискітки-пластівці

Блискітки-пластівці - glitter flakes

Користувальницькі нігті гарні. Ви можете бути привабливим, тонка і мініатюрна руки можна підкреслити або може просто діяти просто жіночий. Це не завжди повинні бути цвяхом у його чистому, природний колір, блиск - іноді це може бути трохи більш барвистим, більш творчий, індивідуальний і складний дизайн. Нігті пластівці пропонують цю без перебільшення сприяти кидається в очі. Як пластівці таким особливим є те, як вони заломлюють світло. Трохи райдужні, вони все ще зберігають свої кольори і підкреслює може блиснути на які знаходяться на більш рівномірний покриття неможливо. Вони доступні в десяти мерехтливі кольори, які можуть вписатися в практично будь-який дизайн сторони. Крім того, ви знайдете в нашому каталозі білому-мерехтливий мистецтва нігтя пластівці, придатні для подій з ненав'язливим поява дуже добре. Якщо є щось більш барвисте, ми можемо рекомендувати суміш - всі кольори в збалансоване поєднання.

Нігті пластівці додаються в затверділий лак або УФ-гель. Якщо маса вилікувати, так пластівці є фіксованими, і принесе Вам роки задоволення. Це не має значення, чи гелевого покриття застосовуються для вашого природного або штучного нігтя на ніготь. Пластівці придатні для обох типів додатків і не вимагають спеціального обладнання. Вони можуть бути терплячим самодіяльних процес дизайнери так само легко, як справжні професіонали й естети в салонах нігті.


Ексклюзивні пропозиції.Тільки для Вас. Передплатіть вже ваучер дійсний до 31.12.2012, коли користувач може переглядати набувати значення 40 €
5€
nded міжнародний