Ми працюємо:
+49 (0) 2428/8198992
Сертифікований Інтернет-магазин
3-річна гарантія на всіх пристроях
Купівля на рахунку & більше
Від порядку значення 59 € ми дамо вам вартість доставки!
Подарунки від 49,00 €
Ви знаходитесь тут: Дизайн нігтів / Nail Art
Discount of 10,00 € from an order value over 75,00 € with Discountcode SALE10
Французьке блиск - Французька Nailart з барвисті зверху нігтів наклейка
Детальна інформація
+

Французька нігтів раз інакше займатися з Створити блиск французький нігтів наклейку. Замість класичний білий Цвях Порада знайшов з цього Варіант ігристе нейл-арту із графікою або квітковим орнаментом. Французький Топ cope легко на в модельні нігтів клеєний і опечатані.

Застосування виблискуючих наклейки французький нігтів дуже легко. На Цвях як звичайно manicured або моделі з акрилу або гелю. Тому, що Остаточна форма знайшов, чистити поверхню, нігтьової пластини повинні бути пилу і сухою. Бажаний мотив від діапазон Блиск французький нігтів наклейки буде витягнув м'яко від перевізника фольги, ідеальний Чи є це пінцетом. Цвях наклейки на якій потім буде Верхня частина нігтів місце і злегка натиснутою клавішу. Це Французька Нігтів мистецтво з блиском в силу вже майже зроблена. Для довгострокового міцність на друк, наприклад з ущільнювальні гель робить нігтя. Це застосовується в тонкий шар і загартовані під Ультрафіолетового випромінювання.

Зворотній зв'язок
+

Є немає коментарів на цій мові для цього елемента.

Ексклюзивні пропозиції.Тільки для Вас. Передплатіть вже ваучер дійсний до 31.12.2012, коли користувач може переглядати набувати значення 40 €
5€
nded міжнародний