Ми працюємо:
+49 (0) 2428/8198992
Сертифікований Інтернет-магазин
3-річна гарантія на всіх пристроях
Купівля на рахунку & більше
Від порядку значення 59 € ми дамо вам вартість доставки!
Подарунки від 49,00 €
Ви знаходитесь тут: Дизайн нігтів / Nail Art / Цвях фольгою
Discount of 10,00 € from an order value over 75,00 € with Discountcode SALE10
Нігтів фольги - золото - на виступи шляхетні й гламурний нігтів мистецтво
Ілюстрація може відрізнятися
Детальна інформація
+

Цвях фольгою під золото є ідеально підходить для мистецтва нігтя швидко і з твіст на цвях. Конструкція виглядає зовсім інший, як у застосунку paint або колір гель, є безліч способів впоратися блискучі фольги. Стайлинг ідеально підходить, друк створює нанесення захисного покриття top або очистити пальто закінчити і гарантує довгий блиск і скретч - і ударостійкого поверхні.
Для створення цвях мистецтва нігтя фольгою - золото має поверхню нігтя чистити і вільним від жиру? Попереднє очищення з через і Zellette є ідеальним, це забезпечує ідеальний адгезії Клей фольги. Клей тонко застосовується на цвях і легко сушать. Речовина грішника, Чумацький до безбарвний, фольги переказ може бути поміщений і натиснута з палісандр stick або навіть місце вихору. Після повного висихання за підтримки можуть бути легко видалені і золоту фольгу світить в металевого блиску. Верхній шар застосовується у фінал, запечатаний нігтів фінішу і збільшується блиск і міцність. Нігтів мистецтво фольги на гелеві нігті використовується, замінив структури гель клею. Для зміцнення гель шар, після вставки нігтів фільм є остаточного лікування під УФ-лампи.
Зворотній зв'язок
+

Є немає коментарів на цій мові для цього елемента.

Ексклюзивні пропозиції.Тільки для Вас. Передплатіть вже ваучер дійсний до 31.12.2012, коли користувач може переглядати набувати значення 40 €
5€
nded міжнародний