Ми працюємо:
+49 (0) 2428/8198992
Сертифікований Інтернет-магазин
3-річна гарантія на всіх пристроях
Купівля на рахунку & більше
Від порядку значення 59 € ми дамо вам вартість доставки!
Подарунки від 49,00 €
Ви знаходитесь тут: Дизайн нігтів / Nail Art / Цвях фольгою

Цвях фольгою

Фольга нігтів - рожевий Цвях фольгою Фольга нігтів - рожевий
0,90 € *
15,00 € / 100 g
Фольга нігтів - синій Цвях фольгою Фольга нігтів - синій
0,90 € *
15,00 € / 100 g
Цвях фольги - золото Цвях фольгою Цвях фольги - золото
від 0,90 € *
15,00 € / 100 g
Палантини nded нігтів квіти Цвях фольгою Палантини nded нігтів квіти
від 0,75 € *
12,50 € / 100 g
nded нігтів обгортання точок Цвях фольгою nded нігтів обгортання точок
0,90 € *
15,00 € / 100 g
nded нігтів обгортання - цифри Цвях фольгою nded нігтів обгортання - цифри
0,90 € *
15,00 € / 100 g
nded обгортання нігтів - зірка Цвях фольгою nded обгортання нігтів - зірка
0,90 € *
15,00 € / 100 g
Серце нігтів обгортання - nded Цвях фольгою Серце нігтів обгортання - nded
0,90 € *
15,00 € / 100 g
Фольга для ідеального манікюрного мистецтва нігтя
Так виходить фільм нігтів на цвях
Тримати, чудово, ніготь на поверхню нігтя, необхідна ретельної підготовки. У перший крок нігтів є змодельована або доглянутий і його ідеальний остаточному вигляді. Потім природних або штучних нігтя це Метт легко з буфером, для створення кращого зчеплення поверхні. Таким чином значно збільшує довговічність нігтів фільму. Особливо важливо: подачі повинні бути видалені повністю, наприклад cleaner з діапазону ідеально підходить nded.
На nded нігтів фольга є самоклеючі і тому з самого початку безумовно дотримується нігтя. Мінімізувати наступні відкати обов'язкові для заповнення, наші дизайнери рекомендувати таку процедуру: фольга в потрібний розмір вибрано, це легко з пінцетом від перевізника фольги зльоту і покласти на цвях. Після позиціонування з нігтя фольги натиснуто і відповідає за клей безпосередньо на цвях.
 
Ідеальний готово для тривалого зчеплення
Самоврядування клей ефект, цвях фольги на добре підготовлених нігтів тримає довго і надійно. Остаточне ущільнення забезпечує ще більше безпеки. Спеціальний гель ущільнювальної може бути використаний у випадку гель моделі, а також верхній шар або лак з nded забезпечує хороше обслуговування. Особливо добре фільм нігтів включені, це поміщається і вилікувати Повний Обкладинка модель розташування шару поту ущільнювальної гель. Темніша сторона фольги це нижче. На натурального нігтя цвях фольги тримає стабільною і безпечною, якщо нагріванні з теплого повітря - не жарко - від фен. Фільм гладко і ставить перед собою точно і рівно на поверхні Гвоздь сама. Створення досконалий дизайн нігтів для благородний вигляд це так легко легко в будинку можливо.
 
Гламур нігтя в широкий вибір
Гламур нігтів титановими від в nded Діапазон доступні в широкий вибір. З металу, щоб квіткові, органічні або тварин моделей є доступні різні nail art дизайн - один є всі теми а саме гламурний блиск ефект, що робить для приголомшливі нігтів мистецтво разом. Золото та срібло елементи оформлення можуть бути шикарний і стильний ефект і зробити нігтів фільм спеціально для гламурних вечірній час зовнішній вигляд.
Ексклюзивні пропозиції.Тільки для Вас. Передплатіть вже ваучер дійсний до 31.12.2012, коли користувач може переглядати набувати значення 40 €
5€