Ми працюємо:
+49 (0) 2428/8198992
Сертифікований Інтернет-магазин
3-річна гарантія на всіх пристроях
Купівля на рахунку & більше
Від порядку значення 29 € ми дамо вам вартість доставки!
Подарунки від 49,00 €
Ви знаходитесь тут: Дизайн нігтів / Nail Art / Зів҆ялі квіти
Discount of 11,00 € from an order value over 199,00 € with Discountcode AUTUMN2016

Зів҆ялі квіти

Квіти гарні. Вони пахнуть, вони світяться в багато кольорів, і вони кажуть літа. Не дивно, що вони є популярними темами в дизайні інтер'єру і періодичні мотиви на одяг та ювелірні вироби й були представлені в японському мистецтві ікебани себе підвищені на проектування об'єктів. Квіти та квіти чарують нас, тому що вони являють собою досконале мистецтво природи, які не змінюються у відтворенні і, таким чином, сексуальну привабливість. Що може бути більш природним, ніж думати про надихаючі образи Джорджія О'Кіф і квіти прикрашають руки красиві жінки з квітами та квітів робити?

Нігтів конструкції Квітки дрібні пластмасові квіти в п'яти яскравих кольорах і приглушений бежевий, нігті можуть перетворитися на поле квітів. Дрібних вкладників малюються не так елегантно, але може, завдяки своїй досить проста конструкція уяву. Вони можуть бути використані для натуральних нігтів, а також на штучні нігті, тому що квіти перебувають у не-УФ вилікувати гель або акрил, і після затвердіння надійно закріплені на землі. Міцний мало підкреслюється, що регулювати завдяки різних кольорів і прості форми кожної дизайну нігтів, але більшість приходить в барвисті твори мистецтва, щоб найкращим чином. Як і всі елементи також займає ціна масштаб: великих пакетів, таких як ті, які використовуються в нігтьових студій знаходяться, відносної вартості.


Ексклюзивні пропозиції.Тільки для Вас. Передплатіть вже ваучер дійсний до 31.12.2012, коли користувач може переглядати набувати значення 40 €
5€
nded міжнародний