Ми працюємо:
+49 (0) 2428/8198992
Сертифікований Інтернет-магазин
3-річна гарантія на всіх пристроях
Купівля на рахунку & більше
Від порядку значення 59 € ми дамо вам вартість доставки!
Подарунки від 49,00 €
Ви знаходитесь тут: Дизайн нігтів / Nail Art / Барвисті перлини

Барвисті перлини

Пальці і кисті рук надихаючим для художників - це було завжди. Якщо ви подивитеся на руки Венери в "Народження Венери"Ботічеллі подивимося, взяти їх докладно і любовно збагаченого пальцями ніжно до грудей, або якщо ви подивитеся на кільчастої руки дамам виглядати Ruben'schen - руки і пальці захоплююче художника, і це не в останню чергу нігті, які дають настільки привабливою руки останній штрих. Блиск для повідомлення нігтів може бути - так чому б працювати з фарбою? Нігті кульки художнього скла може бути використаний також для установки малих блискучі акценти. Так що, як дорогоцінний камінь безіменному пальці надає унікальний характер, щоб дати красиво оформлений скляні намистини нігтів харизмою. І настільки ж різноманітні, як світ дорогоцінних каменів нігтів бісером художнього скла, Ви знайдете в нашому каталозі.

Мікро-скляні намистини нігтів в нашу колекцію різноманітні, підходять будь-якому випадку і дуже міцні. Вони встановлені в неотвердженим лаком або гелем і доступні в багатьох кольорах - веселковий або прозорі, в джинсах погляд, металеві або від типу перламутром. Повсякденний, елегантний, кольору з рештою дизайн або як точка відмінність: Є незліченна безліч способів використовувати нігтів мікро скляні намистини в дизайн нігтів.


Ексклюзивні пропозиції.Тільки для Вас. Передплатіть вже ваучер дійсний до 31.12.2012, коли користувач може переглядати набувати значення 40 €
5€