Ми працюємо:
+49 (0) 2428/8198992
Сертифікований Інтернет-магазин
3-річна гарантія на всіх пристроях
Купівля на рахунку & більше
Від порядку значення 59 € ми дамо вам вартість доставки!
Подарунки від 49,00 €
Ви знаходитесь тут: Дизайн нігтів / Nail Art / Аерограф

Аерограф

Аерографія техніка - точне nail art для ідеального нігтів
Основні обладнання для Аерограф нейл-арту

Технологія вдається нейл-арту в Розпилювач фарби, різного начиння є необхідними. Устаткування для цього особливого нігтів мистецтво варіант як практичні Аерограф Kit пропонується в нашому магазині. Такі інструменти потрібні для основних обладнання:
• Аерограф гармати
• Поршневий компресор з гідроакумуляторний бак
• Підключення шланга, наприклад як шланг Спіральний
• Фільтр
• Насадка власника
• Прибирання
• Розчинних акварель включаючи чорно-білий
• Аерограф нігтів мистецтво трафарети
Це обладнання є, на робочому місці, підготовлений, готовий для нейл-арту. За допомогою рота захисника рекомендуються безпечно уникати вдихання фарба туман. Області повинна бути захищена, робоча станція, сама потребує яскраві і відблисків без світла для ідеальним видом нігтів.

Хороший нігтів підготовку для досягнення найкращих результатів

Нейл-арту можна завжди тільки так добре, як це робиться підготовкою нігтя. Застосування аерографія техніка на акрилу або гелю цвяхів або армованих нігті природного можливе. Поверхня повинна бути ретельно очищені, чистою і сухою. Шаблон захисту самоклеючі шкіри навколо нігтя приклеєні до захисту пальця. Як перша розпорошується нігтя пальця. Для регулювання тиску компресора 1,5 до 2 бари аерографії може почати застосовувати. Відстань до нігтя повинна бути приблизно 4-5 см.

Видалити ідеальний Аерограф нейл-арту

Нейл-арту Аерограф працює в декілька тонких шарів. Як наслідок, результати є особливо витончених. На першому кроці цвях оснащений грунтовка. Білий робить особливо добре і проливає світло на наступних нашарування фарби. Перший пальто пересихає, трафарети Аерограф використовуватися. Бажаний мотив розміщені на цвях і натиснув на. Невелику суму в компресор танк заповнені бажаної кольору, відстань при застосуванні може бути зменшена злегка. Також тут є знову використана в декількох шарів.

Є фарба сушать і розпорошується на будь-який бажаний темами, шаблон акуратно видаляється з пінцетом. Також можна видалити пальця гвардії. Нейл-арту повну аерографії запечатаний з верхній шар і так перед вицвітання і подряпин, добре захищений.


Ексклюзивні пропозиції.Тільки для Вас. Передплатіть вже ваучер дійсний до 31.12.2012, коли користувач може переглядати набувати значення 40 €
5€