Ми працюємо: +49 (0) 2428/8198992
Сертифікований Інтернет-магазин
Понад 150 світлодіодні гелі
3-річна гарантія на всіх пристроях
Від порядку значення 29 € ми дамо вам вартість доставки!
Ви знаходитесь тут: Дизайн нігтів / Рідини / Підготовка та завершення
Спеціальний ущільнюючий засіб фірми Vylet Nails

Детальна інформація
+

Ви вже давно шукали ідеальний ущільнення для ваших нігтів? Потім, вони стали тепер нарешті знайти, тому що наші Spezialversiegeler Vylet нігті не тільки дозволяє взуття вашому нігті, але це також хороший захист для всіх Nageldesignmodellagen та Nailarten. Починаючи як звичайно, з матування ваших нігтів. Виконувати повний нігтів моделювання, ви повинні вибрати право цвях поради в наступний крок і клей. Потім вирізати та подати їх у потрібної довжини і форми. Згладжування перехід між мистецтвом і природні нігтем і модель бази і будівлі шар на. Дозволити для зміцнення обох шарів під світло лікування одиниці. Перед застосуванням з нашими Ущільнювачі, можна зібрати навіть гарних нігтів мистецтво на ваших нігтів. В кінці такі рідини, такі як в Spezialversiegeler є ідеальним серії Vylet нігті захистити позицію вашої моделі і нігтів. Носити її, як лак і Герб нігті добре. Ми рекомендуємо застосувати два шари і нехай кожен Ну сухе. Таким чином, ваші нігті на 100% захищені. Після лікування, видалити шар Піт з через. Не чекайте більше та виберіть з нашими Spezialversiegeler високої якості з діапазону підготовки і закінчити.

Габарити
+

0.033 Метр (м)
0.032 Метр (м)
0.078 Метр (м)

Ущільнення
+

Полімеризація повітрям

Дизайн нігтів без приладу для полімеризації: прикрашайте натуральні або штучні нігті без допомоги технічних пристроїв, незалежно від подачі електроенергії. Вироби, на яких є це маркування, самостійно твердіють на повітрі.

Зворотній зв'язок
+

Загальні оцінки

4.8

Огляд

5
4
4
1
3
0
2
0
1
0

Є немає коментарів на цій мові для цього елемента.

Ексклюзивні пропозиції.Тільки для Вас. Передплатіть вже ваучер дійсний до 31.12.2012, коли користувач може переглядати набувати значення 40 €
5€

nded міжнародний