Ми працюємо: +49 (0) 2428/8198992
Сертифікований Інтернет-магазин
Понад 150 світлодіодні гелі
3-річна гарантія на всіх пристроях
Від порядку значення 29 € ми дамо вам вартість доставки!
Ви знаходитесь тут: Дизайн нігтів / Рідини / Підготовка та завершення
Засіб для видалення кутикули фірми NDED

Детальна інформація
+

Ваші кутикули часто має тріщини, крихкі, товста або дуже добре? Vylet нігті товару серії ми представляємо ефективного і робить дуже живильний для видалення тривожні кутикули для манікюру чи педикюру також тут. Цей вишуканий рідини є Vylet нігті кутикули для видалення з мигдальним маслом. Він не повинен бути відсутні в репертуарі підготовки і закінчити. Звичайно, тільки високоякісні матеріали використовуються для ваших нігтів. Ви можете бути впевнені, що ваші нігті природного отримати додаткові догляду за допомогою наших продуктів. Перш за все, що ми б сказати ви поки що представлені кутикули Remover вирішує не кутикули, але пом'якшує рогових і надлишок є. Застосувати до видалення. Після короткого сушіння час ретельно назад розчинених шкіри нігті з є звуконепроникними, паличками або UV. Будь ласка ніколи не вирізати їх з ножиці! Простий, чорний скляна пляшка оснащений Пензель. Це полегшить точні застосування до відповідних областей. Пляшка пензля наповнений 15 мл цього пас. Гарний логотип доповнює стильний зовнішній вигляд і робить пляшку, видовище. Зручний і компактні може зберігати до видалення в сумці макіяж. Не соромтеся і виглядати нас. Тут музика веселощів і продуктивності ціна є величезними.

Габарити
+

0.033 Метр (м)
0.032 Метр (м)
0.075 Метр (м)

Ущільнення
+

Полімеризація повітрям

Дизайн нігтів без приладу для полімеризації: прикрашайте натуральні або штучні нігті без допомоги технічних пристроїв, незалежно від подачі електроенергії. Вироби, на яких є це маркування, самостійно твердіють на повітрі.

Зворотній зв'язок
+

Загальні оцінки

5

Огляд

5
1
4
0
3
0
2
0
1
0

Є немає коментарів на цій мові для цього елемента.

Ексклюзивні пропозиції.Тільки для Вас. Передплатіть вже ваучер дійсний до 31.12.2012, коли користувач може переглядати набувати значення 40 €
5€

nded міжнародний