Ми працюємо: +49 (0) 2428/8198992
Сертифікований Інтернет-магазин
Понад 150 світлодіодні гелі
3-річна гарантія на всіх пристроях
Від порядку значення 29 € ми дамо вам вартість доставки!
Ви знаходитесь тут: Дизайн нігтів / Рідини / Підготовка та завершення
Спеціальний манікюрний закріплювач фірми NDED

Детальна інформація
+

Ви впевнені, а також любові, щоб відмовитися від непривабливих подряпин у хижаком і пофарбовані нігті і визначається на цвях, що ви втрачаєте вже через кілька днів, або? Щоб уникнути таких проблем, ми рекомендуємо вам використовувати наш спеціальний нігтів NDED з доставки Siegelers. З цією рідиною ви ущільнення готової нігті у простий шлях. Лікувати ваших нігтів, індивідуально і привести їх до потрібної довжини і форми. Неважливо, чи хочете ви змінити ваш характер, або штучні нігті. Після того, як мають щіткою ваші нігті з буфером, модель пальто з грунтовки гель спочатку а потім шар структури гель. Нехай окремо для зміцнення обох шарів гель. Візьміть поту шар з через після будівлі гель і гладкою файлу, за необхідності, незначні порушення. В наступний крок, ви можете застосувати ваш улюблений колір гелю або лак і включити модний нейл-арту ще коли мокра. Після того, як все має сушені належним чином, можна застосувати Spezialversiegeler як лак. Наші Nagelversiegeler високої якості відповідає вашим очікуванням, то ви чекати не доводиться більше і з діапазону замовлення цього ж підготовки і finsh низькою ціною.

Ущільнення
+

Полімеризація повітрям

Дизайн нігтів без приладу для полімеризації: прикрашайте натуральні або штучні нігті без допомоги технічних пристроїв, незалежно від подачі електроенергії. Вироби, на яких є це маркування, самостійно твердіють на повітрі.

Зворотній зв'язок
+

Загальні оцінки

3.9474

Огляд

5
6
4
9
3
2
2
1
1
1

Є немає коментарів на цій мові для цього елемента.

Ексклюзивні пропозиції.Тільки для Вас. Передплатіть вже ваучер дійсний до 31.12.2012, коли користувач може переглядати набувати значення 40 €
5€

nded міжнародний