Ми працюємо:
+49 (0) 2428/8198992
Сертифікований Інтернет-магазин
3-річна гарантія на всіх пристроях
Купівля на рахунку & більше
Від порядку значення 59 € ми дамо вам вартість доставки!
Подарунки від 49,00 €
Ви знаходитесь тут: Дизайн нігтів / Рідини / Підготовка та завершення
Discount of 10,00 € from an order value over 75,00 € with Discountcode SALE10
Для видалення кутикули м'яко послабити з кутикули
Ілюстрація може відрізнятися
Детальна інформація
+

Кутикулу є на важливою частиною нігті. Цвяхи, перешкоджає проникненню Бактерії. Кутикулу повинна добре підтримуватися. Акуратний вигляд Руки так б'є з іншого боку, кутикулу може розірвати, якщо вони не підтримуються буде.

Одним з найбільш важливих кроків підготовки для манікюру для цвях полягає в усуненні кутикули. Ніколи не повинні бути для кутикул Вирізати або обрізати. Манікюр, так і за Моделювання нігтів дуже багато різних рідин для підготовки і на завершення необхідна.

Наші nded допоможе вам кутикули кутикули для видалення Щоб видалити м'який і ніжний спосіб. Термін для видалення можуть дратує. На самом деле рідина не видаляються з кутикули Він пом'якшує їх. В результаті кутикулу можуть бути відкинуті легко а надлишок шкіри штук може відірватися краще.

Слід на для кутикул уважно на палісандр палички відтіснили, які є. У травні цього року не Гросс приступити, оскільки воно інакше хворобливі травми на Цвях шкіри може статися. Можна перевищення кутикули обережно з на можна прибрати м'якою тканиною.

Скористайтеся нашими багато років Виробник досвіду, з якими ми вам найвищу якість нашої продукції Гарантія. Візьміть необхідної допомоги ваші кутикули і скористатися нашими дружні і живильний кутикули для видалення для ідеальної і акуратний вигляд вашого Руки.

Ущільнення
+
Зворотній зв'язок
+
Загальні оцінки
4.4444
Огляд
5
12
4
3
3
2
2
1
1
0

Є немає коментарів на цій мові для цього елемента.

Ексклюзивні пропозиції.Тільки для Вас. Передплатіть вже ваучер дійсний до 31.12.2012, коли користувач може переглядати набувати значення 40 €
5€
nded міжнародний