Ми працюємо: +49 (0) 2428/8198992
Сертифікований Інтернет-магазин
Понад 150 світлодіодні гелі
3-річна гарантія на всіх пристроях
Від порядку значення 29 € ми дамо вам вартість доставки!
Ви знаходитесь тут: Дизайн нігтів / Рідини / Догляд за нігтями
Нігтів затверджувача допомагає тонкий і ламкими нігті

Детальна інформація
+

Вас і як багато інших страждають від крихкою і тонкий природний нігті? Потім ви застосувати наші NDED пальці нігтів затверджувача наприкінці цвях. Не має значення, чи ви застосувати наш NDED нігтів затверджувача лише як лак або базовий шар. Подрежьте і формувати нігті спочатку з піску аркуш файл і позбавити їх подачі. Щоб компенсувати втрату вологи, ламкі нігті, масажу нігтів нафти. Це може бути легко відсунути кутикули з на UV. Ми рекомендуємо вам прийняти заспокійливу нігтів і рука лазня. Згодом ви носите наші нігтів затверджувача, що забезпечує захист ваших пластини. Нігті дуже тонкий, можна застосувати другий шар. Дозволити для зміцнення добре для обох шарів. Радимо повторити цю операцію через регулярні проміжки часу. Забудьте видалити завжди старі нігтів затверджувача шар з на ацетон безкоштовно лаку перш ніж застосовувати нову пальто. Відповідно до ваших побажань ви можете малювати лак безпосередньо в згодом на ваших нігтів. Повністю лікування фарби, після його можна застосувати наші нігтів затверджувача виправити знову. На жаль, у вас є ваш Софт та ламкі нігті не чекайте більше і до цих пір вигоду від допомоги нігтя пальця, нігтів студія якість звуку, з нашими гаму рідин. Дивіться самі і замовити наші нігтів затверджувача палець за низькою ціною.

Ущільнення
+

Полімеризація повітрям

Дизайн нігтів без приладу для полімеризації: прикрашайте натуральні або штучні нігті без допомоги технічних пристроїв, незалежно від подачі електроенергії. Вироби, на яких є це маркування, самостійно твердіють на повітрі.

Зворотній зв'язок
+

Загальні оцінки

4.4286

Огляд

5
5
4
1
3
0
2
1
1
0

Є немає коментарів на цій мові для цього елемента.

Ексклюзивні пропозиції.Тільки для Вас. Передплатіть вже ваучер дійсний до 31.12.2012, коли користувач може переглядати набувати значення 40 €
5€

nded міжнародний