Ми працюємо:
+49 (0) 2428/8198992
Сертифікований Інтернет-магазин
3-річна гарантія на всіх пристроях
Купівля на рахунку & більше
Від порядку значення 59 € ми дамо вам вартість доставки!
Подарунки від 49,00 €
Ви знаходитесь тут: Дизайн нігтів / Рідини / Очистка, дезінфекція та видалення
nded нігтів cleaner м'який - nail cleaner м'яка для дбайливого очищення
Ілюстрація може відрізнятися
Детальна інформація
+

В якості спеціальної чистячої рідини для натурального нігтя nded очищувача нігтів належить м'який - Nail очищувач м'якою обов'язково мистецтва нігтя аксесуарів. 70% ізопропіловий спирт забезпечує дезінфікуючий ефект, так що не тільки прибирання, але і гігієна в усі часи бути прийнята до уваги. Очищувач використовується для знежирення і очищення нігтьової пластини перед фарбуванням або перед моделюванням нігтів.

Інше застосування очищувача для нігтів від чистки категорії, дезінфекції та видалення nded має також у Gelmodellage. В результаті чого після затвердіння шарів гелю липкий шар може бути легко і повністю видалити за допомогою очищувача для нігтів. Це гарантує, що наступний шар зберігає в безпеці. Крім того, акрил, скловолокно та лак для нігтів можна видалити за допомогою рідини легко. Для застосування nded застосовуються для очищувача нігтів Zellette, цвяхи не протирається просоченим Zellette до навіть останніх залишків фарби або мастил від нігтя. Для видалення стійких відкладень на поверхні нігтя також може бути просякнута миючим засобом. Залежно від того, Nail Прибиральник м'який, використовуваний в приватному або професійній сфері, різні розміри контейнерів від 100 до 5000 мл доступні. Пляшечки для заповнення також доступні тут в магазині! NDED нігті очищувача Mild - Premium Nail-очищувач Soft 70% ізопропіловий спирт для нігтів моделювання, манікюру та педикюру.

Зворотній зв'язок
+
Загальні оцінки
5
Огляд
5
2
4
0
3
0
2
0
1
0

Є немає коментарів на цій мові для цього елемента.

Ексклюзивні пропозиції.Тільки для Вас. Передплатіть вже ваучер дійсний до 31.12.2012, коли користувач може переглядати набувати значення 40 €
5€
nded міжнародний