Ми працюємо:
+49 (0) 2428/8198992
Сертифікований Інтернет-магазин
3-річна гарантія на всіх пристроях
Купівля на рахунку & більше
Від порядку значення 59 € ми дамо вам вартість доставки!
Подарунки від 49,00 €
Ви знаходитесь тут: Дизайн нігтів / Рідини / Очистка, дезінфекція та видалення
NDED Hygiene Spray 70% - Premium Hygiene Spray для моделювання нігтів і манікюру
Ілюстрація може відрізнятися
Детальна інформація
+

nded Hygiene Spray можна використовувати для очищення рук і поверхонь, поки він не потрапляє у відкриті рани. Подібні композиції утворюють основу сертифіковану в дезінфікуючих засобах.

Цей дизайн нігтів продукт не сертифікований, оскільки вона не може бути заповнена в асептичних умовах, але і виступає в якості такого. Для того, щоб забезпечити рівень гігієни в будь-якому зареєстрованому ногтевом салоні, ми відзначаємо, що дезінфікуючі засоби можуть бути передані тільки для його власного використання, для перепродажу тільки в асептичних умовах.

На додаток до nded Nagelmodellage гігієни Спрей ми пропонуємо в наших рідин для очищення, дезінфекції + видалення також різних сертифікованих рук - і поверхні дезінфікуючим Гартман. Для продуктів для нігтів дизайну дезінфекції просто подивитися порядкові номери 4173 30 Бацілола піни, 4175 і 4176 Стериллиум класичної чистий і 4178 Бацілол 30 піни з піною бризками.

Також для вашого плану в салоні краси правильний продукт є. Гігієнічна очищувач салону нігтів спеціально без кольору - і виробництва ароматизаторів і без масла, що призводить до кращої адгезії нігтя системи проектування призводять в порівнянні зі звичайними очисниками.

Він також є вільним альдегід, який приносить кращу сумісність з ним. Через швидке і без залишку випаровування в цьому нігтьової дизайн продукту до оптимального пилососа. NDED Hygiene Spray 70% - Premium Hygiene Spray для нігтів моделювання, манікюру та педикюру.

Зворотній зв'язок
+
Загальні оцінки
4.871
Огляд
5
27
4
4
3
0
2
0
1
0

Є немає коментарів на цій мові для цього елемента.

Ексклюзивні пропозиції.Тільки для Вас. Передплатіть вже ваучер дійсний до 31.12.2012, коли користувач може переглядати набувати значення 40 €
5€
nded міжнародний