Ми працюємо: +49 (0) 2428/8198992
Сертифікований Інтернет-магазин
Понад 150 світлодіодні гелі
3-річна гарантія на всіх пристроях
Від порядку значення 29 € ми дамо вам вартість доставки!
Ви знаходитесь тут: Дизайн нігтів / гель-лак / гель лак термо
термо гель лак Vylet-Nails Premium УФ термо блиск лак для нігтів

Детальна інформація
+

Vylet-Nails Premium УФ змінює термо гель-фарба блиск лак для нігтів, при перепадах температур його Колір, залежно від вибраного комбінації. Крім того, блиск частинки були включені у фарбу. Це створює постійно різноманітний нігтів дизайн, який робить нігті незабутнє видовище.

Vylet-Nails Premium лак для нігтів Ультрафіолетовий застосовується до природних нігті і підходить термо гель скульптурні нігті фарбувати блиск і буде, як звичайно застосовується. Грунтовка а потім бази пальто наноситься ретельно підготовлена натурального нігтя. Базовий шар загартованої, пітливість шар залишається на цвях. Vylet-Nails Premium УФ тобто застосовується лак для нігтів термо гель фарба блиск з пензлем і загартовані для 120 секунд в одиницю світло лікування. Інтенсивність кольору, щоб збільшити, поверхню нігтя може бути покрита додатковий рівень Thermolacks. Результат: надзвичайні нігтів дизайн, який показує себе знову і знову спеціальними ефектами в нове обличчя. Цей новий УФ приносить неймовірні властивості з термо гель-фарба блиск лак для нігтів. На додаток до тепловий ефект це ще грунтовка, колір і верхній шар в одному - 3 in1 УФ лаку!

-Ні зчеплення і блиску шар більш необхідним
-висока-блиск для губ непрозорими кольорами
-Лікування під УФ та Світлодіодний світло
-Ні пітливість шар
-Дуже легко, таких як лак для нігтів
-Постійна лак для нігтів-знімний, тонкі в'язких і непрозорою гель
-трясіння і перемішування немає необхідності
-100% відповідальність на всіх моделювання систем, таких як гель, акрил і скловолокна нігтів
-сильний утримати ваші нігті до 4 тижнів!


в'язкість
+

Тонкий середа товстий

Ущільнення
+

УФ підходящих

Першокласне моделювання міцних та стійких нігтів з допомогою УФ-гелів та відповідних аксесуарів: В наявності є УФ-гелі найрізноманітніших відтінків та консистенцій; під УФ-лампою або CCFL-лампою вони висихають за 120 сек. Вироби, на яких є це маркування, призначені для використання УФ-гелів.

світлодіод Підходить

LED-гелі та відповідні аксесуари роблять можливим особливо швидке моделювання нігтів. LED-гелі висихають під LED-лампою або CCFL-лампою за 30-90сек. або під звичною УФ-лампою за 120 сек.; вони відділяються та їх не потрібно спилювати. Вироби, на яких є це маркування, призначені для використання LED-гелів.

Зворотній зв'язок
+

Загальні оцінки

4.6

Огляд

5
10
4
4
3
1
2
0
1
0

Є немає коментарів на цій мові для цього елемента.

Ексклюзивні пропозиції.Тільки для Вас. Передплатіть вже ваучер дійсний до 31.12.2012, коли користувач може переглядати набувати значення 40 €
5€

nded міжнародний