Ми працюємо:
+49 (0) 2428/8198992
Сертифікований Інтернет-магазин
3-річна гарантія на всіх пристроях
Купівля на рахунку & більше
Від порядку значення 59 € ми дамо вам вартість доставки!
Подарунки від 49,00 €
Ви знаходитесь тут: Дизайн нігтів / Гель-лак / гель лак термо

гель лак термо

гель лак термо і УФ-Лак для нігтів для захопливу гру кольорів на цвях

Температура визначає колір

Спеціальні про лаку гель лак термо і УФ є його реакції на зміни температурного режиму. Гель-лак має свій колір, змінити властивості при підвищенні температури і перейти до іншого відтінку або різний колірний відтінок. Цей ефект дає змогу спеціальним складом покриттів, які працюють з речовинами, що чутливо реагує на зміни температури. Зміни кольору знайти замість того, щоб поступово для красивих і змінними колір Ігри на цвях. Як правило: чим вище навколишньої температури, більш повного розгортається зміна кольору на цвях.

Спеціальність з зміна кольору в багато варіацій

Спеціальність доступний не тільки в різних колірних комбінаціях, але також різняться за їх текстури. Тому немає лак з блиском частинок, переливається усіма перламутровий стиль або тріск ефект. Що стосується піддон коливається від м'які пастельні, кричущий кричущий неонові відтінки кольорів. Варіації є ідеальними для точного голосування nail art з нагоди, щоб налаштувати спорядження як особистого стилю.

гель лак термо і УФ-Лак для нігтів - простий у використанні


Лак для нігтів Ультрафіолетовий наноситься на змодельовані як добре, як на природний нігтів і поєднує в собі переваги лак для нігтів і гель в одному продукті. Особливо в якості фарби на натурального нігтя фарби УФ довговічні значно довше, ніж можна порівняти звичайних лаків нігтів. Важливо в порядку: ніготь повинен бути у вигляді подано, її поверхня чиста і суха, для кращого зчеплення плюси поверхню злегка шорсткувату, використовуйте відповідні буфера. Для теплових фарби УФ бази пальто використовується як грунтовка. Це, а також теплового фарба самі є загартованої при УФ-світлі і підтримувати їх міцність і стійкість до зовнішніх механічних впливів. Відзначити, є що шар потовиділення, яка виникає, коли гартівне бази пальто, не включені. гель лак термо і УФ-лак застосування до цього шару.


Ущільнення для ще більше блиск і міцність

Як з будь-якого продукту гель, фарба рекомендує друк якості обробного для гель лак термо і УФ. Верхній шар підходить для цієї мети. Це застосовано тонко на цвях і загартовані для двох хвилин під УФ лампочки. Для максимальної блиск приберуть на поверхні з чистого і / або оброблених з полірування нафти.

 Ексклюзивні пропозиції.Тільки для Вас. Передплатіть вже ваучер дійсний до 31.12.2012, коли користувач може переглядати набувати значення 40 €
5€