Ми працюємо: +49 (0) 2428/8198992
Сертифікований Інтернет-магазин
Понад 150 світлодіодні гелі
3-річна гарантія на всіх пристроях
Від порядку значення 29 € ми дамо вам вартість доставки!
Ви знаходитесь тут: Дизайн нігтів / гель-лак
гель-лак Peel Off NAIL-EON Crisp - користувацькі блиск для нігтів

Детальна інформація
+

Спеціальні на NAIL-EON peel off гель-лак нігтів Ультрафіолетовий crisp те, що різних частинок були включені в гель. Металевий блискучий і в різних Колір і Розмір, вони поширюються при нанесенні на поверхню нігтя і створити окремі нейл-арту. Як звичайні лак для нігтів, покриття гель буде застосовано. Однак, вилікувати продукт під УФ світла.

Як і кожного замовлення гель нігтя обрядово також застосування NAIL-EON peel off гель-лак crisp добре. Базовий шар має використовуватися при нанесенні на природні нігті, не видаляє шар поту, отримані в ході лікування. Грунтовка забезпечує ідеальні зчеплення. Чіткі гель покриття застосовано до нігтя пензлем в тонкий шар і потім загартовані. Після того, як за допомогою контрольної лампочки УФ залишається шар поту на цвях, який з через з нашого асортименту також видалено. Цей Naildesigns укладає з печаткою. Це робиться за допомогою верхній шар.

в'язкість
+

Тонкий середа товстий

Ущільнення
+

УФ підходящих

Першокласне моделювання міцних та стійких нігтів з допомогою УФ-гелів та відповідних аксесуарів: В наявності є УФ-гелі найрізноманітніших відтінків та консистенцій; під УФ-лампою або CCFL-лампою вони висихають за 120 сек. Вироби, на яких є це маркування, призначені для використання УФ-гелів.

світлодіод Підходить

LED-гелі та відповідні аксесуари роблять можливим особливо швидке моделювання нігтів. LED-гелі висихають під LED-лампою або CCFL-лампою за 30-90сек. або під звичною УФ-лампою за 120 сек.; вони відділяються та їх не потрібно спилювати. Вироби, на яких є це маркування, призначені для використання LED-гелів.

безкислотні

Вони гіпоаллергенний і все ще не здавався приємно нігті. Потім ви використовуєте тільки кислота гель, тому що це підходить для людей з алергією.

Зворотній зв'язок
+

Є немає коментарів на цій мові для цього елемента.

Ексклюзивні пропозиції.Тільки для Вас. Передплатіть вже ваучер дійсний до 31.12.2012, коли користувач може переглядати набувати значення 40 €
5€

nded міжнародний