Ми працюємо:
+49 (0) 2428/8198992
Сертифікований Інтернет-магазин
3-річна гарантія на всіх пристроях
Купівля на рахунку & більше
Від порядку значення 29 € ми дамо вам вартість доставки!
Подарунки від 49,00 €
Ви знаходитесь тут: Дизайн нігтів / гель-лак
Discount of 11,00 € from an order value over 199,00 € with Discountcode AUTUMN2016
гель-лак гель-лак Знайдіть ваш гель-лак серед 389 різноманітних кольорів До вашого улюбленого кольору

гель-лак

гель-лак Peel Off NAIL-EON Crisp гель-лак гель-лак Peel Off NAIL-EON Crisp
від 2,96 € *
NAIL-EON MAGIC MAGNET PEN гель-лак NAIL-EON MAGIC MAGNET PEN
3,90 € *

Будь ласка, виберіть відповідні підкатегорії для гель-лак:

гель-лак soak-off
Друк Ультрафіолетовими чорнилами поєднує в собі риси лак для нігтів і гель-лак soak-off і УФ кольоровими гелями. Міцним покриттям гель легко застосовувати і загартовані під УФ світла. Довгий термін служби і високою глянсовий характеризується полірує нігті в цій категорії, повний друк забезпечує ще більше стабільності. гель-лак soak-off і УФ-лак - поєднання лак для нігтів і УФ гелі.
гель лак термо
гель лак термо і УФ-Лак для нігтів виробляються його зміни ефект для AHA ефектів кольору. В залежності від температури цвях змінює колір і показує різні особи з різними колір Ігри. Таким чином, нейл-арту не буває нудно. Кольорових комбінаціях наприклад текстури термо покриття кольору доступні в широкий вибір. гель лак термо і УФ-Лак для нігтів для захопливу гру кольорів на цвях.
гель лак peel off
Проблемні нігті і тих, хто просто любить її, який є гель лак peel off для нігтів досконалим. Міцний гель-лак як звичайно застосовується і загартовані. Особливістю цього продукту: в залежності від бажання покриття може бути зняв легко з нігтя, розробити очищення з нігтів для видалення майже повністю виключається.
гель-лак і Нігтів yльтрафіолетовий Польська

Майже як тонкий, як цвях і це ще не стабільна достатньо, щоб посилити природні нігті, пропонується гель-лак і УФ-лак в різних варіантах. Швидке лікування під УФ світла усуває на часто дратує, коли лак для нігтів очікування в іншому випадку, також непривабливі знаменує у фарбу в минуле. Спеціальне покриття тримає принаймні двічі якомога довше звичайних лак для нігтів, часто шар залишиться, поки нігтя зросла. Блискучий блиск нагадують гель нігті, гарантує, постійно красиві нігті, які завжди є свіжі знову і благородних.


Як гель положення моделі працюють також в інтересах УФ фарби в декілька шарів. Шари мають бути тонкі, як це можливо і вилікувати окремо під УФ-лампи. Перед застосуванням натурального нігтя є нігтем manicured кутикули відсунули і акуратно щіткою на поверхню нігтя з буфера. Зберегти, Ну, перший шар, яка служить основою для інших шарів фарби, цвях буде бути dusted і знежирення чистіше. Базовий шар застосовується і вилікувати під Ультрафіолетового випромінювання, пітливість шар залишається на цвях і служить основою для арешту для гель-лак і УФ лак. Покриття наноситься залежно від бажаного інтенсивність кольору в один або більше шарів. Останній шар фарби формує верхній шар, що містить ще більше стабільності, скретч опору і тривалий блиск. УФ лаків нігтів для нігтів проблеми, такі як ложка нігті особливо добре підходять. На таких нігті без акрилу або гелю моделі питання часто утримань, великий та довгострокові результати, отримані з УФ гель покриття мають, у багатьох випадках.


УФ лаків гель доступні в багатьох кольорах matt і глянсовий, доступних для змішаного блиск частинок або пластівці. Особливо привабливими і яскравий варіації є термо гель-лак і УФ лак для нігтів, яка змінює колір залежно від переважаючих температура навколишнього середовища і прояви серед постійно коливається градієнти. Швидко і легко видалити peel off лак для нігтів. Співробітники МЧС не потрібно видалити, нашарування фарби може бути вилучений просто побажання як тонкої шкіри.


Перегляд у в nded Пропонуємо в наш широкий асортимент гель-лак і УФ лаків нігтів для завжди нові і вражаючі диза. Наша продукція, не ММА (поліметилметакрилату) і ідеально підходить для чутливих людей.

 Ексклюзивні пропозиції.Тільки для Вас. Передплатіть вже ваучер дійсний до 31.12.2012, коли користувач може переглядати набувати значення 40 €
5€
nded міжнародний