Ми працюємо:
+49 (0) 2428/8198992
Сертифікований Інтернет-магазин
3-річна гарантія на всіх пристроях
Купівля на рахунку & більше
Від порядку значення 49 € ми дамо вам вартість доставки!
Подарунки від 49,00 €
Ви знаходитесь тут: Дизайн нігтів / Гель-лак 3 в 1
Discount of 10,00 € from an order value over 75,00 € with Discountcode WINTER2017
Гель-лак 3 в 1 Гель-лак 3 в 1 Знайдіть ваш Гель-лак 3 в 1 серед 457 різноманітних кольорів До вашого улюбленого кольору

Гель-лак 3 в 1

nded premium неонові УФ-лак Гель-лак 3 в 1 nded premium неонові УФ-лак
від 4,53 € *
NAIL-EON MAGIC MAGNET PEN Гель-лак 3 в 1 NAIL-EON MAGIC MAGNET PEN
від 2,40 € *
Неон NAIL-EON УФ-лак Гель-лак 3 в 1 Неон NAIL-EON УФ-лак
від 3,38 € *

Будь ласка, виберіть відповідні підкатегорії для Гель-лак 3 в 1 :

гель-лак soak-off
Друк Ультрафіолетовими чорнилами поєднує в собі риси лак для нігтів і гель-лак soak-off і УФ кольоровими гелями. Міцним покриттям гель легко застосовувати і загартовані під УФ світла. Довгий термін служби і високою глянсовий характеризується полірує нігті в цій категорії, повний друк забезпечує ще більше стабільності. гель-лак soak-off і УФ-лак - поєднання лак для нігтів і УФ гелі.
гель лак термо
гель лак термо і УФ-Лак для нігтів виробляються його зміни ефект для AHA ефектів кольору. В залежності від температури цвях змінює колір і показує різні особи з різними колір Ігри. Таким чином, нейл-арту не буває нудно. Кольорових комбінаціях наприклад текстури термо покриття кольору доступні в широкий вибір. гель лак термо і УФ-Лак для нігтів для захопливу гру кольорів на цвях.
гель лак peel off
Проблемні нігті і тих, хто просто любить її, який є гель лак peel off для нігтів досконалим. Міцний гель-лак як звичайно застосовується і загартовані. Особливістю цього продукту: в залежності від бажання покриття може бути зняв легко з нігтя, розробити очищення з нігтів для видалення майже повністю виключається.
Майже як тонкий як лак для нігтів і його ще стабільним достатньо, щоб посилити природні нігті, буде замочити офф Гель-лак 3 в 1 LED УФ лак для нігтів в різних версіях, які пропонуються. Швидке лікування під УФ світла усуває на часто дратує, коли лак для нігтів очікування в іншому випадку, також непривабливі знаменує у фарбу в минуле. Спеціальні фарби тримає принаймні двічі якомога довше звичайних лак для нігтів, часто шар залишиться, поки нігтя зросла. Блискучий блиск нагадують гель нігті, гарантує, постійно красиві нігті, які завжди є свіжі знову і благородних.


Як гель положення моделі працював в інтересах замочити офф Гель-лак 3 в 1 УФ покриття в декілька шарів. Шари мають бути тонкі, як це можливо і вилікувати окремо під УФ-лампи. Перед застосуванням натурального нігтя є нігтем manicured кутикули відсунули і акуратно щіткою Nageoberfläche з буфера. Зберегти, Ну, перший шар, яка служить основою для інших шарів фарби, цвях буде бути dusted і знежирення чистіше. Базовий шар застосовується і вилікувати під Ультрафіолетового випромінювання, пітливість шар залишається на цвях і служить основою для арешту для УФ лак.
Ексклюзивні пропозиції.Тільки для Вас. Передплатіть вже ваучер дійсний до 31.12.2012, коли користувач може переглядати набувати значення 40 €
5€
nded міжнародний