Ми працюємо:
+49 (0) 2428/8198992
Сертифікований Інтернет-магазин
3-річна гарантія на всіх пристроях
Купівля на рахунку & більше
Від порядку значення 59 € ми дамо вам вартість доставки!
Подарунки від 49,00 €
Ви знаходитесь тут: Пристрої / Прилад для ультразвукової чистки
Discount of 10,00 € from an order value over 75,00 € with Discountcode SALE10
На NAIL-EON yльтразвукові cleaner гарантії блискучий Чистота
Ілюстрація може відрізнятися
Детальна інформація
+

Ми отримуємо, щоб завжди високої якості. Однак, ми вдосконалили наші ультразвукова мийка для вас. Переконайтеся самі, наскільки швидко і легко ви отримаєте ваші інструменти, окуляри, ювелірні вироби і багато іншого для очищення. Пристрій наповнений звичайна вода. Вона підходить до 750 мл. З його частота 42000 Гц є тихіше, ніж інші пристрої. Можна вибрати п'ять різних параметрів, 90, 180, 280, с. 380, або 480. Пристрій також оптика, годинники, ювелірні прикраси і навіть компакт- і DVD-дисків є скрипучий чистою і зародкової вільно Крім того щоб ваші інструменти протягом декількох хвилин. Ви можете очистити ваші різак вкладення також м'яко і ретельно, ви будете вражені, повністю. Якщо очищення енергії поодинці не вистачає від ультразвукового очищення пристрою, ви можете дати спеціальний очищення концентрат у воду. Звичайно, це не є необхідним. Ультразвукова мийка очищає через фізичну процес називається кавітаційного. Середній три хвилини недостатньо, і предмет є скрипучий чистою. Інший лікування більше не потрібне. Пристрій відповідає на будь-яку обслуговування і там не повинно бути відсутні. Це можуть бути підключені до будь-якої стандартної розетки. Звичайно, пристрій технічно правильний та відповідає європейським стандартам. Бути Натхненний наших ультразвукова Мийка. Як завжди ви отримуєте продукт найвищої якості з нами.

Габарити
+
0.254 Метр (м)
0.177 Метр (м)
0.172 Метр (м)
інструкції
+
Завдяки високій частоті очищення рідині надаються високочастотні коливання, так що навіть найменші частинки забруднень видаляються з важкодоступних місць.
Наповніть ємність холодною водою, додайте, за необхідності, спеціальний концентрат, встановіть бажаний час і натисніть кнопку ввімкнення/вимкнення. Прилад починає очищення.


Зворотній зв'язок
+
Загальні оцінки
4.8
Огляд
5
8
4
2
3
0
2
0
1
0

Є немає коментарів на цій мові для цього елемента.

Ексклюзивні пропозиції.Тільки для Вас. Передплатіть вже ваучер дійсний до 31.12.2012, коли користувач може переглядати набувати значення 40 €
5€
nded міжнародний