Ми працюємо:
+49 (0) 2428/8198992
Сертифікований Інтернет-магазин
3-річна гарантія на всіх пристроях
Купівля на рахунку & більше
Від порядку значення 59 € ми дамо вам вартість доставки!
Подарунки від 49,00 €
Ви знаходитесь тут: Пристрої / Прилад для ультразвукової чистки

Прилад для ультразвукової чистки

Sterilisatorenkugeln Прилад для ультразвукової чистки Sterilisatorenkugeln
11,06 € *
AHD 1000 250 мл дезінфікуючий засіб Прилад для ультразвукової чистки AHD 1000 250 мл дезінфікуючий засіб
10,11 € *
40,44 € / 1000 ml
Ультразвуковий очищувач Прилад для ультразвукової чистки Ультразвуковий очищувач
66,95 € *
51,50 € / 1000 g

Технічне обладнання може зробити багато роботи. Це не тільки в будинку, щоб вона відповідає ремесла і мистецтва. Так само, як рідкісні скульптури дерева вручну або металеві поручні подані від руки, нігті також може бути подана з технічним обладнанням та фрезеровані. Так як це тонка робота, нігті студії фрези, відповідно, невеликий. Легкий одиниць прості в обігу, тому що вони мають педаль для тонкої настройки. Кожен наконечник має ергономічну форму, і, таким чином, а в руці і легко може привести його легку вагу. Nail Studio різака виключає часу форми штучних нігтів легше, тому що вони працюють швидко. І вони прості і підходять для манікюру, тому що залежно від статті, вони можуть видалити кутикулу, чистий нігтьового ложа або отримати натуральні нігті з красивим, стрункий вигляд.

На додаток до устаткування від виробників Naileon, Promed і ксенону високоякісних аксесуарів можна знайти на нашому сайті. Нові наконечники для різних пристроїв, ми також пропонуємо такі різні шліфувальні головки та циліндри, право папери і дешеві набори для професійних або початківців обладнання. Все, що необхідно для розробки дизайну штучних і натуральних нігтів знайде для Вас. Пристрої зручною і відповідати європейським стандартам безпеки і якості - так ми можемо дати вам 3-річна гарантія на нього.


Ексклюзивні пропозиції.Тільки для Вас. Передплатіть вже ваучер дійсний до 31.12.2012, коли користувач може переглядати набувати значення 40 €
5€