Ми працюємо:
+49 (0) 2428/8198992
Сертифікований Інтернет-магазин
3-річна гарантія на всіх пристроях
Купівля на рахунку & більше
Від порядку значення 59 € ми дамо вам вартість доставки!
Подарунки від 49,00 €
Ви знаходитесь тут: Пристрої / Парафінова ванна для рук
Парафін воску набір NAIL-EON для особливо делікатним шкіри
Ілюстрація може відрізнятися
Детальна інформація
+

Не тільки нігтів

, який відбувся в манікюрний салон або манікюр, велике значення додається до рук і нігтів догляд. Парафінову ванночку є одним з найпопулярніших нігтів салон обладнання Spa. < BR >< BR > NAIL-EON з Парафін встановити рук швидко і стійко є інтенсивній терапії лікування. У комплект входять електричні парафінову ванну, два блоки парафінові аромат з № 400 грамів, десять Protectorbags фольги і два махровий теплі рукавички. Парафінову ванночку підтримує сухий і потріскані шкіри і відкриває пори. Подальше лікування з кремів і лосьйонів діє в більш глибокі шари шкіри. Воскової комплекту підходить для догляду рук, ніг і лікті, термообробки підвищує добробут та підвищити еластичність шкіри.

Універсальний парафінові ванна встановити з воску від NAIL-EON – метод особливо міцний дію викликають симптоматичного лікування за скарг на здоров'я як артрит, запалення, спортивних травм та спільних жорсткості. Бренди парафінові ванна встановити з воску нігтів Eon має 3 роки гарантія усіх пристроїв у nded Інтернет-магазин а також допомагає ерготерапії та ревматизмі. NAIL-EON парафінові ванна встановити + 2x400g Парафін і косметичні аксесуари парафінові Starter Kit помаранчевий для рук, ніг і нігтів студії.Габарити
+
0.24 Метр (м)
0.309 Метр (м)
0.175 Метр (м)
інструкції
+

Крок 1. вимити та добре просушити руки. Зняти прикраси та засукати рукави. ВКАЗІВКА. Будь-ласка, слідкуйте за тим, щоб теплозахисна решітка знаходилась на дні приладу.

Крок 2. Перевірте температуру воску, нанісши трохи воску на внутрішню сторону зап'ястя.

Крок 3. Занурте руку з дещо розставленими пальцями у ванну. Потім одразу обережно дістаньте руку з ванни. Дозвольте воску на руках затверднути. Перед наступним зануренням зачекайте не менше 3 секунд, поки віск застигне. Твердий парафін більше не блищить!

Крок 4. Крок 3 можна повторювати скільки завгодно разів, але не менше 3х.  Чим більше шарів ви нанесете, тим довше триматиметься тепло.

Крок 5. Одягніть захисний пакет, а зверху на 15 хвилин одягніть бавовняні рукавички. Це допоможе зберегти тепло.

Крок 6. Зніміть бавовняні рукавички та усуньте затверділий віск з рук разом із захисним пакетом. ВКАЗІВКА. Ми радимо викидати затверділий віск, оскільки в ньому залишаються відмерлі клітини шкіри.


Порада. Перед використанням парафіну можна  нанести засоби для догляду. Під дією тепла відкриваються пори шкіри, та дія засобів для догляду посилюється. Увага. Рівень парафіну у ванні не має перевищувати максимальної позначки Для обробки ніг і ліктів повторюйте кроки 1-4.Зворотній зв'язок
+
Загальні оцінки
4.9
Огляд
5
25
4
2
3
0
2
0
1
0

Є немає коментарів на цій мові для цього елемента.

Ексклюзивні пропозиції.Тільки для Вас. Передплатіть вже ваучер дійсний до 31.12.2012, коли користувач може переглядати набувати значення 40 €
5€
nded міжнародний