Ми працюємо:
+49 (0) 2428/8198992
Сертифікований Інтернет-магазин
3-річна гарантія на всіх пристроях
Купівля на рахунку & більше
Від порядку значення 29 € ми дамо вам вартість доставки!
Подарунки від 49,00 €
Ви знаходитесь тут: Пристрої / Парафінова ванна для рук
Discount of 11,00 € from an order value over 199,00 € with Discountcode AUTUMN2016
Парафін воску набір NAIL-EON для особливо делікатним шкіри
Детальна інформація
+

З нашого набору Парафін цвях Eon ти абсолютно у тенденцію. Ніколи не була простіше було, щоб приватні послуги Оазис Основне налаштування. Ванни сторони Парафін викликає після неповторюваний Заява на поліпшення текстури шкіри. Вона застосовується теплий і заохочує тому циркуляцію крові. Хто страждає від запалення суглобів, Після теплової обробки відчувати значно краще. Навіть люди з поліпшення еластичність шкіри дізнатися слабкі сполучної тканини. Ви можна використовувати для підтримки нашого набору відчуття благополуччя рук, ніг і лікті. Блок вкладеного нігтів салон нагрівається ароматичні віск, поки він не рідина. Теплі парафінові відкриваються пори, таким чином можна пакети, спеціальний креми та оптимально лосьйони проникати в глибокі шари шкіри і його Ефект. Сухий, крихкі або навіть потріскані ділянки шкіри в даний час в минуле. У великий набір наступні посуд для одного повний розкішшю лікування доступні: електричні нігтів дизайн Парафінову ванну, два блоки з воскової з кожного 400 г аромат Парафін, десять фізичних осіб Protectorbags фольгою, теплих Frotteehandschuh і на плюшевий Террі завантаження. Наш повний набір для результати конкурсу. Об'єднати в розслаблююча лікування з великим манікюру чи педикюру. Один Інструкції з використання, включені в наші вікна. Ми роздавати на техніка три річна гарантія. Ви бачите, ми пропонуємо Вам ексклюзивні Комплексна послуга. Довіряти наш багаторічний досвід і закрити контакт вентилятор бази навколо теплий віск терапії.

Габарити
+
0.363 Метр (м)
0.309 Метр (м)
0.205 Метр (м)
інструкції
+

Крок 1. вимити та добре просушити руки. Зняти прикраси та засукати рукави. ВКАЗІВКА. Будь-ласка, слідкуйте за тим, щоб теплозахисна решітка знаходилась на дні приладу.

Крок 2. Перевірте температуру воску, нанісши трохи воску на внутрішню сторону зап'ястя.

Крок 3. Занурте руку з дещо розставленими пальцями у ванну. Потім одразу обережно дістаньте руку з ванни. Дозвольте воску на руках затверднути. Перед наступним зануренням зачекайте не менше 3 секунд, поки віск застигне. Твердий парафін більше не блищить!

Крок 4. Крок 3 можна повторювати скільки завгодно разів, але не менше 3х.  Чим більше шарів ви нанесете, тим довше триматиметься тепло.

Крок 5. Одягніть захисний пакет, а зверху на 15 хвилин одягніть бавовняні рукавички. Це допоможе зберегти тепло.

Крок 6. Зніміть бавовняні рукавички та усуньте затверділий віск з рук разом із захисним пакетом. ВКАЗІВКА. Ми радимо викидати затверділий віск, оскільки в ньому залишаються відмерлі клітини шкіри.


Порада. Перед використанням парафіну можна  нанести засоби для догляду. Під дією тепла відкриваються пори шкіри, та дія засобів для догляду посилюється. Увага. Рівень парафіну у ванні не має перевищувати максимальної позначки Для обробки ніг і ліктів повторюйте кроки 1-4.Зворотній зв'язок
+
Загальні оцінки
4.913
Огляд
5
21
4
2
3
0
2
0
1
0

Є немає коментарів на цій мові для цього елемента.

Ексклюзивні пропозиції.Тільки для Вас. Передплатіть вже ваучер дійсний до 31.12.2012, коли користувач може переглядати набувати значення 40 €
5€
nded міжнародний