Ми працюємо:
+49 (0) 2428/8198992
Сертифікований Інтернет-магазин
3-річна гарантія на всіх пристроях
Купівля на рахунку & більше
Від порядку значення 59 € ми дамо вам вартість доставки!
Подарунки від 49,00 €
Ви знаходитесь тут: Пристрої / Парафінова ванна для рук

Парафінова ванна для рук

Парафін Парафінова ванна для рук Парафін
від 4,95 € *
11,00 € / 1000 g
Парафіновий віск персик 120гр Парафінова ванна для рук Парафіновий віск персик 120гр
2,37 € *
1,98 € / 100 g
Paraffin-Bausatz 220w giovanni Парафінова ванна для рук Paraffin-Bausatz 220w giovanni
137,25 € *

Немає нічого сексуальніше, ніж руки доглянуті жінки з тонкими пальцями, м'яка шкіра і не занадто довгі нігті. Просто нігтів і їх найближчого оточення, нігтьові і кінчики пальців, щоб реагувати так чуйно кожен дотик, може сприймати дрібні деталі і ключі у відповідності з інсультом або подряпина може бути. Пальці і нігті вимагають особливого догляду, з тим щоб отримати цю чутливість, залишатися здоровим і до цих пір у повсякденному житті бути стійким. Для шкіри означає, що її м'якою та гнучкою, але не повинна бути занадто жорсткою. І для нігтів, це означає, що вони не повинні бути занадто м'яким, тому що не порвати або зламати. Дуже жорсткий нігтів, проте, не приємно, тому що форма легко тріщин, щілин і кутів, що робить їх уразливими. Ніготь повинен бути гладкою, як шкіра, але не може бути занадто м'яким.

Нігті і шкіру навколо підтримуються і стабілізується, якщо вони відпочивають в парафінові аплікації. Парафінові ванни особливо добре підходить для проблемних нігтів, але також може прийти здорового вигоди нігтів. Тому що він отримує гнучкість нігтів і навколишньої шкіри, що є необхідною умовою для здорових і міцних пальцем.

Парафін Naileon виходити безпосередньо від виробника. Вони мають трирічну гарантію і відповідають найвищим стандартам якості і безпеки. Пов'язаних парафін можна знайти на наших сторінках меню в трьох версіях: троянди, лимона і персика.


Ексклюзивні пропозиції.Тільки для Вас. Передплатіть вже ваучер дійсний до 31.12.2012, коли користувач може переглядати набувати значення 40 €
5€