Ми працюємо:
+49 (0) 2428/8198992
Сертифікований Інтернет-магазин
3-річна гарантія на всіх пристроях
Купівля на рахунку & більше
Від порядку значення 59 € ми дамо вам вартість доставки!
Подарунки від 49,00 €
Ви знаходитесь тут: Пристрої / Пиловидалення

Пиловидалення

Очищення повітря від пилу важливо скрізь, де найдрібніших частинок виробляється при формуванні матеріал для роботи. Що також поширені в лісовій підприємств у металургійній промисловості, як все більше і більше можна знайти в студії художників. Пил не тільки дратує, коли він вільно поширюватися і комплектів обладнання, а також настільні комп'ютери, але це небезпека для здоров'я в повітрі. Для художника нігтя / нігтя художника, проте, це не проблема, щоб носити на роботі медичної маски - у багатьох випадках це може бути тільки здогадуватися. Клієнтів і клієнтів, але це не повинно бути необхідності. Для захисту їх здоров'я, шкіри і одягу до моделювання штучних нігтів результаті пилу, обладнання пилу рекомендується. Ці маленькі пилососи тихі і надійні, існуючих фільтрів і мішків для збору пилу можна легко замінити, і манікюрний салон так гігієнічні на чисте навколишнє середовище. Це гарна робота, і це теж корисно для здоров'я.

Можна знайти на нашому сайті пристроїв від різних виробників. Для пристроїв CARRERA колектор пилу, пилу і Promed Naileon пилу, Є ніяких якісних відмінностей - всі три виробники забезпечують високу якість, тому ми можемо, як і всі інші пристрої також пропонують три роки гарантії. Вони легкі в обігу і може містити внутрішні ванна кімната чиста, як професійний манікюр.


Ексклюзивні пропозиції.Тільки для Вас. Передплатіть вже ваучер дійсний до 31.12.2012, коли користувач може переглядати набувати значення 40 €
5€