Ми працюємо: +49 (0) 2428/8198992
Сертифікований Інтернет-магазин
Понад 150 світлодіодні гелі
3-річна гарантія на всіх пристроях
Від порядку значення 29 € ми дамо вам вартість доставки!
Ви знаходитесь тут: Пристрої / CCFL Світлодіодні УФ-лампи
NAIL-EON УФ лампи заміни заземляти - Запчастини до світла лікування одиниці

Детальна інформація
+

Вдома модель ваші нігті з гелевою технології і ви всі важливі нігтів дизайн інструменти під рукою для цього? У тільки що хвилюйтесь, є сумісним НІГТІВ-EON УФ ламп заміна підлоги. Це випадково разів перерви вас до вашого світла лікування пристрою, потрібно придбати пристрій не зовсім новий нігтів салон. Грунт для NDED УФ-лампи може бути легко замінений і можна за потреби в кольори срібло або білий дзеркало лінзи використовуються у пристрій. Цей грунт підходить також для пристроїв не дзеркальне відображення знизу. Є для очищення після моделювання нігтів, або на більш легко замінити УФ світла трубки, розсувний поверх тарілку перевагу. Крім того, вона дозволяє краще і легше лікування ваші нігті гелем UV. Потягнувши, ви повинні забрати пальцями ніг з пластиною, але push пластини просто пальців вперед. Таких підлоги завжди є ідеальним як стаціонарний прилавках у Ультрафіолетового світла лікування одиниці, для рук і ніг. Вибирають світло лікування одиниці з нашого магазину або вже у вас один з нас повинні замовлення на додаток до пристрою також дорівнює з заміна підлог, цвях студійної якості звук і низькою ціною.

Ущільнення
+

УФ підходящих

Першокласне моделювання міцних та стійких нігтів з допомогою УФ-гелів та відповідних аксесуарів: В наявності є УФ-гелі найрізноманітніших відтінків та консистенцій; під УФ-лампою або CCFL-лампою вони висихають за 120 сек. Вироби, на яких є це маркування, призначені для використання УФ-гелів.

Зворотній зв'язок
+

Загальні оцінки

4.75

Огляд

5
3
4
1
3
0
2
0
1
0

Є немає коментарів на цій мові для цього елемента.

Ексклюзивні пропозиції.Тільки для Вас. Передплатіть вже ваучер дійсний до 31.12.2012, коли користувач може переглядати набувати значення 40 €
5€

nded міжнародний