Ми працюємо:
+49 (0) 2428/8198992
Сертифікований Інтернет-магазин
3-річна гарантія на всіх пристроях
Купівля на рахунку & більше
Від порядку значення 59 € ми дамо вам вартість доставки!
Подарунки від 49,00 €
Ви знаходитесь тут: Пристрої / CCFL Світлодіодні УФ-лампи
NAIL-EON CCFL лампа для затвердіння УФ-світлодіодів і гелі
Ілюстрація може відрізнятися
Детальна інформація
+

Пристроїв, таких як UV лампа нігтів студії чистоти, гігієни і правильні інструменти обов'язково включати в нігтів салон. В іншому випадку немає належного нігтів моделювання може бути моделі. Трубки, які розташовані в лампи, повинен бути замінений через деякий час. Це не тільки трудомісткий, вона може бути досить дорогим. Наші NAIL-EON CCFL лампи є прекрасною альтернативою. CCFL технології є технологія, в яких використовуються так звані холодним катодом трубки. Вона має термін служби від 30 000 годин. Заміна пристрій трубка настільки віддаленому. На додаток до її довговічність вона є також дуже економічним. Заощадити до 40% енергії у порівнянні з звичайної УФ-лампи з УФ-лампи. Особливість нашого NAIL-EON CCFL лампа є те, що всі UV гелі а також LED гелі може посилити. Це набагато більш ефективно працює і твердне в Гелі в половину часу, як своїми звичайними партнерами. Але є обов'язковою умовою є те, що руки пристрій правильно і точно посередині. Щоб забезпечити вам вилікувати будь ласка додаткових гель для великого пальця. Так що гель ідеально вилікувані, трубки CCFL розташовані під кутом вбік і зворотної схильний в житло. Будь ласка, майте на увазі, що ви розігріти лампа 90-120 секунд перед першим використанням день для досягнення кращих результатів.

Завдяки кут великий палець у CCFL лампа гель можна запустити і не правильно вилікувати великого пальця. Тому ми рекомендуємо пальця окремо для зміцнення.
 

Габарити
+
0.16 Метр (м)
0.184 Метр (м)
0.07 Метр (м)
Ущільнення
+
інструкції
+
Нігті великих пальців у цьому приладі тверднуть окремо.


Зворотній зв'язок
+
Загальні оцінки
4.3
Огляд
5
6
4
15
3
0
2
0
1
0

Є немає коментарів на цій мові для цього елемента.

Ексклюзивні пропозиції.Тільки для Вас. Передплатіть вже ваучер дійсний до 31.12.2012, коли користувач може переглядати набувати значення 40 €
5€
nded міжнародний