Ми працюємо:
+49 (0) 2428/8198992
Сертифікований Інтернет-магазин
3-річна гарантія на всіх пристроях
Купівля на рахунку & більше
Від порядку значення 59 € ми дамо вам вартість доставки!
Подарунки від 49,00 €
Ви знаходитесь тут: Пристрої / CCFL Світлодіодні УФ-лампи

CCFL Світлодіодні УФ-лампи

захист особи CCFL Світлодіодні УФ-лампи захист особи
31,62 € *
Світлодіодні CCFL УФ-лампи, УФ-гель світло, чорний світло лампи для манікюру

Майстер потрібні хороші інструменти, художник гарне пристрій, і цвях конструктор нігтів дизайнер може зробити з правого обладнання кращі роботи. Ультрафіолетового світла обладнання повинно бути в кожному манікюрний салон, так як УФ-гель займає багато часу, щоб вилікувати. З УФ-пристроїв це швидше. створити всього за 2 хвилини нашої УФ-пристрої, що гель УФ-вилікувати повністю. Це економить клієнт-клієнт очікування і робить роботу більш приємною, без будь-яких примусових перерви.

Пристроїв є безпечними, тому що тільки пальці з нігтями розглядатися знаходяться під відносно слабким УФ-світлі. Невеликі підрозділи добре захищені, щоб зовні так, що вони не представляють ніякої небезпеки. Вони зроблені ретельно і дотримуватися у всіх, європейський стандарт. Ми також даємо всі наші нігті обладнання салону 3 років - якщо це має коли-небудь щось ламається.

На додаток до великих пристроїв, які особливо корисні для домашнього використання та використання в манікюрний салон, Ви знайдете в нашому каталозі також невеликих мобільних пристроїв, які можна легко транспортувати. Заміна лампи та трубки і запасні землі для влаштування також у нашому асортименті, як список помилок, що робить його легше для рідкісні ускладнення, щоб знайти несправність і усунути її.


Ексклюзивні пропозиції.Тільки для Вас. Передплатіть вже ваучер дійсний до 31.12.2012, коли користувач може переглядати набувати значення 40 €
5€