Ми працюємо:
+49 (0) 2428/8198992
Сертифікований Інтернет-магазин
3-річна гарантія на всіх пристроях
Купівля на рахунку & більше
Від порядку значення 59 € ми дамо вам вартість доставки!
Подарунки від 49,00 €
Ви знаходитесь тут: Пристрої / Електричні пилочки для нігтів
Discount of 10,00 € from an order value over 75,00 € with Discountcode SALE10
Promed de luxe
Ілюстрація може відрізнятися
Детальна інформація
+

Подача є однією з найбільш важливих частин нігтя конструкції. Також Манікюр та педикюр є завдання, які вимагають реєстрації. Наші Promed 620 De Luxe представляє собою ідеальне рішення для професійних робітників. Пристрій «Зроблено в Німеччині», і розроблений, щоб бути ідеальною і для початківців. Він працює швидко і потужно. Завдяки своїм невеликим розмірам, він також може бути використаний в якості другого пристрою або воно може бути прийняте з при відвідуванні клієнтів. Новий особливістю цього пристрою є універсальною управління, яка встановлює швидкість і напрямок. Яблуко закінчив з виблискуючий дорогоцінний камінь і має зупинку безпеки. Страхувальний стоп виявляється на пристрої автоматично, якщо швидкість стає занадто швидкої або файл стикається занадто багато тиску при подачі.

Promed 620 De Luxe має компактний, новий та інноваційний дизайн. Це може поміститися на кожному столі без проблем. Корпус з білого і ігристого рукою лила частина буде вписуватися в кожному оточуючих. Пристрій також має підтримку частини руки. Файл поставляється з самого пристрою, частина руки, рушник для рук, тримач біт, нейлонова щітка, 30 капсул, адаптер живлення і керівництво.

Ви будете більш ніж задоволені легкість роботи, що цей пристрій може досягти. Нехай Promed 620 переконати вас, ви будете любити його!

інструкції
+
Завдяки малій конструкції якнайкраще підходить для використання другою або для візитів додому.


Зворотній зв'язок
+
Загальні оцінки
4
Огляд
5
0
4
1
3
0
2
0
1
0

Є немає коментарів на цій мові для цього елемента.

Ексклюзивні пропозиції.Тільки для Вас. Передплатіть вже ваучер дійсний до 31.12.2012, коли користувач може переглядати набувати значення 40 €
5€
nded міжнародний