Ми працюємо:
+49 (0) 2428/8198992
Сертифікований Інтернет-магазин
3-річна гарантія на всіх пристроях
Купівля на рахунку & більше
Від порядку значення 59 € ми дамо вам вартість доставки!
Подарунки від 49,00 €
Ви знаходитесь тут: Пристрої / Освітлення робочого місця
Discount of 10,00 € from an order value over 75,00 € with Discountcode SALE10
Лампа NAIL-EON для освітлення професійного робочого місця дизайнера нігтів
Ілюстрація може відрізнятися
Детальна інформація
+

Гігієна і Чистота має бути головним пріоритетом нігті і дизайн нігтів. Крім того, важливі моменти включають фізичні вправи і відповідного матеріалу і інструмент. Обладнання і світло роботи включають багато нігтів салон на кожному столі. На Workbench повинна бути акуратні і чітко продуманою. Розташування модель або належним чином на роботу, достатнім і гарне освітлення є важливим, дизайн нігтів. Наші NAIL-EON професійних робочому місці лампа висвітлює робочої області та забезпечує ідеальний бачення. Лампа роботу ви бачимо ненатуральних ніготь, як найменший нерівності в дизайн нігтів. Лампа була спеціально створені для роботи дизайн нігтів. Це що він цілком відповідає запобігає відволікає роздуми на нігтях. У лампа 20-ватний трубки забезпечує необхідну освітлення. Ви отримаєте заміна трубки поставляється біля лампу. Наша робота настільні лампи, випускається по найвищий Європейська якість інструкції вам найкраще якість гарантовано. Ми пропонуємо багаторічний досвід як режисер. Переконати себе наші продукти і краще висвітлювати ваше бюро з нашої роботи лампа. Вам буде можна покращити в нігтьового дизайну і моделювання і це дратувало, що не набагато раніше використовувалися лампа для вашої роботи!

Габарити
+
0.754 Метр (м)
0.319 Метр (м)
0.068 Метр (м)
інструкції
+
Інструкції з використання та поради Відмінний елегантний помічник для дизайну нігтів. Дає достатньо світла для штучного нарощування нігтів.


Зворотній зв'язок
+
Загальні оцінки
4.8
Огляд
5
43
4
11
3
1
2
0
1
0

Є немає коментарів на цій мові для цього елемента.

Ексклюзивні пропозиції.Тільки для Вас. Передплатіть вже ваучер дійсний до 31.12.2012, коли користувач може переглядати набувати значення 40 €
5€
nded міжнародний