Ми працюємо:
+49 (0) 2428/8198992
Сертифікований Інтернет-магазин
3-річна гарантія на всіх пристроях
Купівля на рахунку & більше
Від порядку значення 59 € ми дамо вам вартість доставки!
Подарунки від 49,00 €
Ви знаходитесь тут: Пристрої / Освітлення робочого місця
Discount of 10,00 € from an order value over 75,00 € with Discountcode SALE10
На робочому місці лампа NAIL-EON є економічні і легкі в той же час
Детальна інформація
+

Гігієна і Чистота має бути першим пріоритетом у дизайн нігтів і нігтів мода стані.
Крім того, включають фізичні вправи і відповідного матеріалу, а також інструмент для найбільш важливі моменти. Обладнання і світло роботи включають багато нігтів салон на кожному столі. Лампа є найбільш важливим церковне на на Workbench. Для нігтів та дизайну нігтів право освітлення має важливе значення для того, щоб працювати відмінно. Наші NAIL-EON LED Лампа роботу містить досконалу роботу й буде світло ваш шлях до чудові моделі шари. На LED Безкоштовні яскраве світло і Низька радіації є світло. Вона знає, Промениста LED Технологія досягає світла, як тільки денне світло. Таким чином, весь робочий стіл може бути повністю освітлена.
Лампи мають ту перевагу, що вони розвивають не теплової LED. Вони тому призначене для нігтів, тому що немає ніякого ризику опіків. Для нігтів стилістів і клієнтів робота під лампа, це настільки ж приємним. Оскільки немає пилу привертає лампа, сама, чищення легко і немає не негативних ефектів. UV-гель може не для зміцнення на відсутні тепло.
Ми пропонуємо продукцію найвищої якості, який відповідає високим вимогам європейського стандарту. Дивіться самі і більше не ображаються поганого освітлення на вашому столі. Залишити світло перейти на наш NAIL-EON LED Лампа роботу.

Габарити
+
0.754 Метр (м)
0.319 Метр (м)
0.068 Метр (м)
інструкції
+
Оскільки лампа не притягує пилу, чистити її легко та просто. Ця лампа повністю освітлює весь робочий стіл.


Зворотній зв'язок
+
Загальні оцінки
4.9
Огляд
5
15
4
1
3
0
2
0
1
0

Є немає коментарів на цій мові для цього елемента.

Ексклюзивні пропозиції.Тільки для Вас. Передплатіть вже ваучер дійсний до 31.12.2012, коли користувач може переглядати набувати значення 40 €
5€
nded міжнародний