Ми працюємо:
+49 (0) 2428/8198992
Сертифікований Інтернет-магазин
3-річна гарантія на всіх пристроях
Купівля на рахунку & більше
Від порядку значення 49 € ми дамо вам вартість доставки!
Подарунки від 49,00 €
Ви знаходитесь тут: Косметика / Велнес-аксесуари
Discount of 11,00 € from an order value over 199,00 € with Discountcode SPRING2017

Велнес-аксесуари

Щоб велнес став розслаблюючим задоволенням
Велнес – це поєднання гарного самопочуття і розслаблення. Завдяки велнес-процедурам забуваються маленькі буденні проблеми. Загальне поняття «велнес» включає в себе масаж, манікюр, педикюр, сауну, лазню та косметичні процедури, все, що корисне для розслаблення та гарного самопочуття. Поряд із самими оздоровчими процедурами в цьому вирішальну роль відіграють навколишня обстановка та застосовувані допоміжні засоби. Процедури в косметичному салоні тільки наполовину розслаблюють, коли рушники жорсткі і дряпаються, масаж гарячими каменями не по-справжньому благотворний, якщо камені неправильно підігріті. Тому ми пропонуємо Вам вибір велнес-аксесуарів, щоб процедури стали справжнім задоволенням.

Немає значення, чи для професійного застосування в салоні чи для приватного користування вдома, вся наша продукція виготовлена так, щоб уможливити розслаблюючий ефект велнесу. Таким чином почуття релаксу легко досягається. Наші аксесуари для педикюру та манікюру полегшують роботу і пропонують додатковий комфорт, щоб процедури стали якомога приємнішими. Наші косметичні аксесуари відповідають цим високим вимогам. Ви дозволите своїй душі відпочити або Вашим клієнтам під час масажу гарячими каменями, які ідеально темперуються нашим нагрівальним приладом. Таким чином, будні і можливо також турботи на момент насолодження забуваються. Життя може бути дуже красивим, а усвідомлене насолодження ефективно підтримається нашими велнес-аксесуарами.

Велнес – це не тільки відпочинок і розслаблення для тіла, а й бальзам для душі. Часто суєтливе життя на якийсь момент сповільнюється і потрапляє в спокійний фарватер. Особливий вплив має при цьому навколишня обстановка. Тільки в приємній і спокійній атмосфері можна особливим чином насолоджуватися спокоєм та розслабленням. Наші велнес-аксесуари відповідають і цим вимогам, вони лаконічні і стильні по дизайну, їх можна гармонійно включити в оформлення приміщень будь-якого виду. Переконайтеся самі в нашому велнес-магазині і здійсніть віртуальну прогулянку, переглянувши нашу пропозицію – цілком розслаблено, без під’їзних шляхів і тиску, не приймаючи до уваги годин роботи магазину. Наш магазин відкритий для Вас цілодобово і щодня. Тут велнес починається відразу ж при здійсненні покупок. Розслабляйтеся і заходьте.

Ексклюзивні пропозиції.Тільки для Вас. Передплатіть вже ваучер дійсний до 31.12.2012, коли користувач може переглядати набувати значення 40 €
5€
nded міжнародний