Ми працюємо:
+49 (0) 2428/8198992
Сертифікований Інтернет-магазин
3-річна гарантія на всіх пристроях
Купівля на рахунку & більше
Від порядку значення 59 € ми дамо вам вартість доставки!
Подарунки від 49,00 €
Ви знаходитесь тут: Косметика / Велнес-аксесуари

Велнес-аксесуари

Набір YOUMAXX педикюр Велнес-аксесуари Набір YOUMAXX педикюр
від 3,73 € *
YOUMAXX 100 шт дерев'яною лопаткою віск Велнес-аксесуари YOUMAXX 100 шт дерев'яною лопаткою віск
від 4,45 € *
4,32 € / 100 g
YOUMAXX віск Велнес-аксесуари YOUMAXX віск
від 8,60 € *
19,11 € / 1000 g
Парафін Велнес-аксесуари Парафін
від 4,95 € *
11,00 € / 1000 g
YOUMAXX Bye Bye Hair Wax Warmer - Віск тепліше Велнес-аксесуари YOUMAXX Bye Bye Hair Wax Warmer - Віск тепліше
від 18,95 € *
14,80 € / 1000 g
YOUMAXX cпа-манікюр рука ванною Велнес-аксесуари YOUMAXX cпа-манікюр рука ванною
21,95 € *
33,77 € / 1000 g
YOUMAXX FEEL STONED - Гарячі камені Велнес-аксесуари YOUMAXX FEEL STONED - Гарячі камені
від 21,00 € *
15,91 € / 1000 g
YOUMAXX Педикюр черевичок 12 пар Велнес-аксесуари YOUMAXX Педикюр черевичок 12 пар
від 9,95 € *
6,07 € / 100 g
YOUMAXX аромат світла Велнес-аксесуари YOUMAXX аромат світла
16,85 € *
26,75 € / 1000 g
Парафіновий віск персик 120гр Велнес-аксесуари Парафіновий віск персик 120гр
2,37 € *
1,98 € / 100 g
Щоб велнес став розслаблюючим задоволенням
Велнес – це поєднання гарного самопочуття і розслаблення. Завдяки велнес-процедурам забуваються маленькі буденні проблеми. Загальне поняття «велнес» включає в себе масаж, манікюр, педикюр, сауну, лазню та косметичні процедури, все, що корисне для розслаблення та гарного самопочуття. Поряд із самими оздоровчими процедурами в цьому вирішальну роль відіграють навколишня обстановка та застосовувані допоміжні засоби. Процедури в косметичному салоні тільки наполовину розслаблюють, коли рушники жорсткі і дряпаються, масаж гарячими каменями не по-справжньому благотворний, якщо камені неправильно підігріті. Тому ми пропонуємо Вам вибір велнес-аксесуарів, щоб процедури стали справжнім задоволенням.

Немає значення, чи для професійного застосування в салоні чи для приватного користування вдома, вся наша продукція виготовлена так, щоб уможливити розслаблюючий ефект велнесу. Таким чином почуття релаксу легко досягається. Наші аксесуари для педикюру та манікюру полегшують роботу і пропонують додатковий комфорт, щоб процедури стали якомога приємнішими. Наші косметичні аксесуари відповідають цим високим вимогам. Ви дозволите своїй душі відпочити або Вашим клієнтам під час масажу гарячими каменями, які ідеально темперуються нашим нагрівальним приладом. Таким чином, будні і можливо також турботи на момент насолодження забуваються. Життя може бути дуже красивим, а усвідомлене насолодження ефективно підтримається нашими велнес-аксесуарами.

Велнес – це не тільки відпочинок і розслаблення для тіла, а й бальзам для душі. Часто суєтливе життя на якийсь момент сповільнюється і потрапляє в спокійний фарватер. Особливий вплив має при цьому навколишня обстановка. Тільки в приємній і спокійній атмосфері можна особливим чином насолоджуватися спокоєм та розслабленням. Наші велнес-аксесуари відповідають і цим вимогам, вони лаконічні і стильні по дизайну, їх можна гармонійно включити в оформлення приміщень будь-якого виду. Переконайтеся самі в нашому велнес-магазині і здійсніть віртуальну прогулянку, переглянувши нашу пропозицію – цілком розслаблено, без під’їзних шляхів і тиску, не приймаючи до уваги годин роботи магазину. Наш магазин відкритий для Вас цілодобово і щодня. Тут велнес починається відразу ж при здійсненні покупок. Розслабляйтеся і заходьте.

Ексклюзивні пропозиції.Тільки для Вас. Передплатіть вже ваучер дійсний до 31.12.2012, коли користувач може переглядати набувати значення 40 €
5€