Ми працюємо:
+49 (0) 2428/8198992
Сертифікований Інтернет-магазин
3-річна гарантія на всіх пристроях
Купівля на рахунку & більше
Від порядку значення 59 € ми дамо вам вартість доставки!
Подарунки від 49,00 €
Ви знаходитесь тут: Косметика / Догляд за шкірою

Догляд за шкірою

YOUMAXX 100 шт дерев'яною лопаткою віск Догляд за шкірою YOUMAXX 100 шт дерев'яною лопаткою віск
від 4,45 € *
4,32 € / 100 g
YOUMAXX віск Догляд за шкірою YOUMAXX віск
від 8,60 € *
19,11 € / 1000 g
YOUMAXX Bye Bye Hair Wax Warmer - Віск тепліше Догляд за шкірою YOUMAXX Bye Bye Hair Wax Warmer - Віск тепліше
від 18,95 € *
14,80 € / 1000 g
Nivea душ 250 мл Догляд за шкірою Nivea душ 250 мл
3,75 € *
1,50 € / 100 ml
Axe Deospray 150 мл Догляд за шкірою Axe Deospray 150 мл
1,99 € *
1,33 € / 100 ml
Sebamed лосьйон 200 мл Догляд за шкірою Sebamed лосьйон 200 мл
6,25 € *
3,13 € / 100 ml
Зволожуючі ампули 10x 3мл Догляд за шкірою Зволожуючі ампули 10x 3мл
18,16 € *
60,53 € / 100 ml
Bi-es Dynamix Schwarz EDT 100ml Догляд за шкірою Bi-es Dynamix Schwarz EDT 100ml
23,26 € *
23,26 € / 100 ml
Догляд за шкірою за допомогою засобів натуральної косметики: Все хороше для Вашої шкіри
Шкіра – це найбільший орган людини, і одночасно, один з найчутливіших. В дорослої людини загальна площа шкіри становить близько двох квадратних метрів. З дня в день вона піддається багатьом навантаженням. Вона повинна витримувати спеку, холод, пил, вологість, сонячне випромінювання і багато іншого. Також миючі засоби та інші речовини потрапляють на шкіру і негативно на неї впливають. Тому правильний і регулярний догляд за шкірою, яка не піддається іншим додатковим навантаженням, дуже важливий. Натуральний догляд за шкірою починається із засобів натуральної косметики фірм lavera та YOUMAXX, які ми надішлемо Вам від нашого велнес-магазину.

Ми пропонуємо Вам багатий асортимент високоякісних засобів, за допомогою яких Ви зможете наполегливо і ефективно доглядати за своєю шкірою. Наша натуральна косметика для догляду за шкірою не містить синтетичних додаткових та шкідливих речовин. Всі застосовувані у виробництві речовини вирощуються в контрольованому біологічному середовищі або зібрані в сертифікованих диких глухих місцевостях, що особливо вирізняє наш біо-догляд за шкірою. Також цілком зрозуміло,що у виробництві засобів натуральної косметики не застосовуються хімічні консерванти та ароматизатори. Всім відомо, що вся увага спрямована на натуральні рослинні біологічно активні речовини. В такій же мірі табу для нас – експерименти над тваринами із використанням готових засобів або сировини, що застосовується для їх виробництва.

Відберіть засоби, що підходять для Вашого специфічного типу шкіри і складіть свою власну програму краси для задоволення шкіри. Нехай Ваша шкіра засяє в результаті справжнього догляду, активно підтримайте її та захистіть своє тіло від зовнішніх впливів. Якщо Ваша шкіра свербить, якщо вона натягнута, лущиться або червоніє, то це точний знак того, що Ваш найбільший орган потребує допомоги і догляду. Обвисла або зморщена шкіра, а також тусклий колір шкіри можуть бути знаком того, що не тільки сама Ваша шкіра піддається впливам навколишнього середовища і буднів. Але давайте не будемо забігати наперед, що Ваша шкіра посилає сигнали, давайте будемо підтримувати її щодня, здійснюючи легкий догляд за шкірою з використанням натуральних засобів.

М’який миючий лосьон найбільше всього підходить для чищення і може також застосовуватися для чутливої шкіри обличчя. Пілінг, зроблений при нагоді, ефективно розчиняє сухі шкіряні лусочки, тим часом як завершальна заспокійлива маска збагачує необхідною вологістю і повертає Вашій шкірі еластичність і пружність. Крем для догляду за шкірою ідеально підходить для щоденного застосування як засіб  натуральної косметики з вмістом лікувальних рослин та натуральних речовин. Для тіла ідеально підходить «Лосьон для тіла». Він добре розподіляється по тілу і швидко вбирається. Ні в якому разі не забувайте за руки, адже вони часто піддаються особливим навантаженням. Тому не слід забувати про зволожуючий крем для рук як засіб натуральної косметики.

Ексклюзивні пропозиції.Тільки для Вас. Передплатіть вже ваучер дійсний до 31.12.2012, коли користувач може переглядати набувати значення 40 €
5€