Ми працюємо:
+49 (0) 2428/8198992
Сертифікований Інтернет-магазин
3-річна гарантія на всіх пристроях
Купівля на рахунку & більше
Від порядку значення 59 € ми дамо вам вартість доставки!
Подарунки від 49,00 €
Ви знаходитесь тут: Косметика
Nivea Deospray захищає стрес захисту для чоловіків -
Ілюстрація може відрізнятися
Детальна інформація
+

Особливо чоловіків поту на стрес, швидко і назавжди. V Nivea Deospray на неприємні побічні ефекти, знімає стрес захисту для чоловіків з його ефективним захистом анти антиперспірант тривалістю до 48 год. Вологість під пахвами і запахом не мають настільки жодних шансів.
Захист від поту під пахвами і стійких турботи
У V Nivea Deospray стрес захистити чоловічі поєднуються дві активні інгредієнти, які явно заборонити поту. У поєднанні вони утворюють неперевершеним Duo і замінити під пахвами вологість і запах поту життєво важливих чоловічий аромат. Через включений масло авокадо і відмови від алкоголю в формулювання чутливої шкіри під пахвами одночасно захищена і підтримуватися, шкіра почуває себе сухий і гладкою.
Зручність користування - тривалий ефект
V Nivea Deospray стрес захисту для чоловіків буде розпорошується після душем або ванною, застосовується й тільки під пахвами. Спрей повинна бути абсолютно сухою, перед як одягнений. Коли застосунок є забезпечення того, що шкіра не дратувало або поранені. Fürs ванна кімната є V Nivea Deospray стрес захисту для чоловіків в 150 мл спрей можна доступні, бо є практичним 35 мл упаковці, яка розміщується в кишені.
Зворотній зв'язок
+

Є немає коментарів на цій мові для цього елемента.

Ексклюзивні пропозиції.Тільки для Вас. Передплатіть вже ваучер дійсний до 31.12.2012, коли користувач може переглядати набувати значення 40 €
5€
nded міжнародний