Ми працюємо:
+49 (0) 2428/8198992
Сертифікований Інтернет-магазин
3-річна гарантія на всіх пристроях
Купівля на рахунку & більше
Від порядку значення 59 € ми дамо вам вартість доставки!
Подарунки від 49,00 €
Ви знаходитесь тут: Косметика / Догляд за волоссям
Nivea шампунь 2 в 1 Експрес 250 мл - шампунь і кондиціонер
Ілюстрація може відрізнятися
Детальна інформація
+

У першій половині дня, він йде в основному швидко, навіть під душем. Для ретельного очищення і особливу обережність забезпечує Nivea шампунь 2 в 1 Експрес-250 мл. Шампунь і кондиціонер в одному забезпечує Цей продукт за один прохід для чистою і здоровою потрібні волосся.

Евкаліпт екстракт для зручності гребінець

Кожен знає, що проблема: ви використовували просто шампунь, часто ламких волосся і, може бути важко гребінці. Не встигнувши для додаткових кондиціонер на Nivea забезпечує шампунь 2 в 1 Експрес-250 мл для засіб. Для освітлення Гребінець властивості забезпечує містила екстракт акації, здоровий блиск і чарів гладка відчуття приносить рідких кератину волосся. Ніжний формулювання у цьому 2 в 1 продукт від Nivea так пропонує повний Експрес сервіс для в Волосся.

Шампунь для повсякденного використання

Чистка як шампунь, грумінг як полоскання - так само як і на Nivea Шампунь 2 в 1 Експрес, що завдяки його легкої інгредієнти для щоденного Додаток підходить. Горіх розміром Кількість масажується в волосся, щоб короткий Einwirkzeigt ретельно промити чистої води. Волосся відчуває миттєво м'які і помітно виховували. Як доповнення Подальший догляд і стайлінг виробів з Nivea використовується є щоденне Результат ідеального припасування волосся з здоровий блиск.

Габарити
+
0.035 Метр (м)
0.07 Метр (м)
0.2 Метр (м)
Зворотній зв'язок
+

Є немає коментарів на цій мові для цього елемента.

Ексклюзивні пропозиції.Тільки для Вас. Передплатіть вже ваучер дійсний до 31.12.2012, коли користувач може переглядати набувати значення 40 €
5€
nded міжнародний