Ми працюємо:
+49 (0) 2428/8198992
Сертифікований Інтернет-магазин
3-річна гарантія на всіх пристроях
Купівля на рахунку & більше
Від порядку значення 49 € ми дамо вам вартість доставки!
Подарунки від 49,00 €
Ви знаходитесь тут: Косметика / Догляд за волоссям
Discount of 11,00 € from an order value over 199,00 € with Discountcode WINTER2016
Elina волосся кіготь - lock довгі і пишні волосся
Детальна інформація
+

Цей волосся кігті у Чорний і коричневий з розміром 8 х 3,5 см кожна нагадують раковини. Широкий дужки особливо добре підходять для виправлення довгі і пишні волосся на задній частині голови.

Стабільний весни і вигнутий кігті

Волосся кігті отримати жорсткий у волоссі, міцною пружиною, який тримає разом два кігті, а також через зігнутої форми. Цим індивідуальних зубці блокування і переконайтеся, що волосся не можна посковзнутися на. Також кіготь волосся залишається на місці і не розпушує в історії носіння. Видно з за межами кліп виглядає трохи розкрита мушля. Навесні, щоб бачити, але непомітно зникає через Чорний і коричневі colorway.

Особливо підходить для пишних волосся

Цей волосся кігті для пишним і щільні волосся або кучері є розміри 8 х 3,5 см і порівняно масивні товщини. A великий кліп — це утримує що багато волосся, навіть цей досить солідна аксесуари для волосся в широкий спектр волосся на інший малопомітні. З короткими або тонкого волосся рекомендується використовувати трохи більш тонкі кіготь волосся, які потім приблизно на себе звертає увагу.


Зворотній зв'язок
+

Є немає коментарів на цій мові для цього елемента.

Ексклюзивні пропозиції.Тільки для Вас. Передплатіть вже ваучер дійсний до 31.12.2012, коли користувач може переглядати набувати значення 40 €
5€
nded міжнародний