Ми працюємо:
+49 (0) 2428/8198992
Сертифікований Інтернет-магазин
3-річна гарантія на всіх пристроях
Купівля на рахунку & більше
Від порядку значення 49 € ми дамо вам вартість доставки!
Подарунки від 49,00 €
Ви знаходитесь тут: Косметика / Догляд за волоссям
Discount of 11,00 € from an order value over 199,00 € with Discountcode WINTER2016
Elina волосся кіготь набір 4 - аксесуари для волосся для довге та коротке волосся
Детальна інформація
+

Волосся кігті корисні аксесуар не тільки в довге волосся, також короткі стрижки лікувала з аксесуари практичні волосся і стайлінгу. Чорний кольори і коричневий, він брати участь у Пазурі корисні волосся в 4 встановити, особливо стриманий.


Волосся кігті у довге волосся

Мовляв для одного або кількох косами довге волосся або носити як розпущеним. Не завжди Довжина волосся, щоб дати їй її, що всі нитки знайти зупинити повністю і остаточно в зачіску. У цьому випадку, отримати волосся кігті у гри і фіксації окремі пасма у волоссі. Коротше бахроми або різної довжини волосся скорочень можна інтегрувати ефективно і гармонійно в в перукарні.

Коротке волосся - більше параметрів стилізації, ніж ви думали!

Можливості для стилізації, знаходяться в коротке волосся менше обмежений, ніж ви думаєте. На додаток до традиційних зачіски з кондиціонер віск або гелем волосся кігті можна створити цікаві в усіх право місця, щоб смішні ефекти. Тому свого роду розпущеним можна також з коротким волоссям в уяві або створити окремі комбіновані волосся довжиною. Хоча кігті у коричневого до чорне волосся дуже зручна і є практично невидимими в легше волосся смішно ефект виходить, коли він поставив волосся кіготь використовується 4 як ловець.

Зворотній зв'язок
+

Є немає коментарів на цій мові для цього елемента.

Ексклюзивні пропозиції.Тільки для Вас. Передплатіть вже ваучер дійсний до 31.12.2012, коли користувач може переглядати набувати значення 40 €
5€
nded міжнародний