Ми працюємо: +49 (0) 2428/8198992
Сертифікований Інтернет-магазин
Понад 150 світлодіодні гелі
3-річна гарантія на всіх пристроях
Від порядку значення 29 € ми дамо вам вартість доставки!
Ви знаходитесь тут: Косметика
Dove Deoroller 50 мл - щоденний свіжий і надійного обслуговування

Детальна інформація
+

Після кожного душ використання дезодорант належить щоденні процедури. Ніжно і стійко ролл Dove захищає 50 мл від поту і вологи ЕНТ пахви. Продукт доступний в різних ароматів та відкриває свою дію відразу після живопису в пахви.
Ніцца і свіже - кожен день
У Dove машини також догляді компоненти включені на додаток до Піт стійкі інгредієнтів. Так само як і в ролл Deo "краса завершення" мінеральні слюди з світлоповертаючий властивостей і еластичною шкіри, в дезодорант ролика "Свіжі" зелений чай і огірок поєднує в собі ефективні і м'яка суміш, солей алюмінію повністю обійтись. Обидва продукти пропонуємо надійний захист від поту і під пахвами вологість, на додаток до ретельного догляду протягом 24 годин.
Зручність користування - тривалий ефект
Dove де ролика 50 мл просто видалити після душу чиста і суха шкіра під пахвами. При необхідності, процес може повторюватися також. Продукт є повністю висохнути, Піт стійкі інгредієнти протягом багатьох годин і захистити zuverlässgi від вологи і неприємні запахи. Ідеальним є невеликий дезодорант ролл для на ходу або на утримання після тренування. Низьким Розмір йде дезодорант пакування в small сумочки.

Зворотній зв'язок
+

Є немає коментарів на цій мові для цього елемента.

Ексклюзивні пропозиції.Тільки для Вас. Передплатіть вже ваучер дійсний до 31.12.2012, коли користувач може переглядати набувати значення 40 €
5€

nded міжнародний