Ми працюємо: +49 (0) 2428/8198992
Сертифікований Інтернет-магазин
Понад 150 світлодіодні гелі
3-річна гарантія на всіх пристроях
Від порядку значення 29 € ми дамо вам вартість доставки!
Ви знаходитесь тут: Косметика
Axe Deospray 150 мл - унікальний аромат на кожен день для чоловіків

Детальна інформація
+

«Особлива для на різних ароматів Deospray 150 мл Axe є різні музичні твори, які об'єднують унікальними смаками. На додаток до надійний ефект дезодорант проти запах поту і під пахвами вологість запах робить незабутню продукту а також її користувача.
Deospray - багато парфумерія
Чи свіжий фруктовий і чоловіки як і Варіант "Аполлон", прекрасні Вуді і свіжої трави в аромат "Глибокий космос" або фруктовий і в той же час штрафу дубом в Deospray "Зрілі" - Axe Deospray чоловічі виконав свої обов'язки як schweißhemmer відмінно 150 мл. Унікальні враження для носа, які є незабутні фігури Deospray Axe для чоловіків, Візитна картка для носа зробити комбінації індивідуальний аромат у поєднанні з відмінною аромат кожна людина.
Щоденне використання для щоденного аромат
Для чоловіків, Deospray Axe можна застосовувати щодня в кожній доступні аромат. Тіло спрей застосовується після душ вранці чиста і суха шкіра під пахвами. Гіпоалергенні формулювання з анти антиперспірант ефекту догляд за шкірою і в той же час захищає від під пахвами вологість і неприємні поту запахи. Порада: на дому, які всі варіанти Axe ароматів можна надати негайно його настрій, відповідні аромат.

Зворотній зв'язок
+

Є немає коментарів на цій мові для цього елемента.

Ексклюзивні пропозиції.Тільки для Вас. Передплатіть вже ваучер дійсний до 31.12.2012, коли користувач може переглядати набувати значення 40 €
5€

nded міжнародний