Ми працюємо:
+49 (0) 2428/8198992
Сертифікований Інтернет-магазин
3-річна гарантія на всіх пристроях
Купівля на рахунку & більше
Від порядку значення 59 € ми дамо вам вартість доставки!
Подарунки від 49,00 €

Ідейка досить великий

Завдяки завзятій праці ми втілили в життя маленьку ідею та перетворили її на компанію, відому в усьому світі своєю продукцію для дизайну нігтів. Основна діяльність нашої компанії – виробництво високоякісної продукції, в якій поєднано ноу-хау та краща сировина. Ми використовуємо свій досвід та пристрасть для вашого задоволення.

Місія

Дизайн нігтів – це наша пристрасть. Наша компанія ставить за мету представляти ультрасучасну продукцію та заохочувати й стимулювати продажі. Ми докладаємо максимальних зусиль, та навіть більше, щоб пристрасть до дизайну нігтів, відтворена у нашій продукції, заграла посмішкою на обличчі кожної нашої клієнтки. We love to see you shine – nded!

Виробництво

Ми дотримуємося стандартів високої якості та безпеки в процесі виробництва. Нас відрізняє постійний контроль виробничих ліній та оптимізація процесу виготовлення. Це помітно по нашій продукції, яка відповідає вимогам ваших клієнток та гарантує взаємний успіх.

Від ідеї до продукту

Ідея має пройти тривалий шлях, доки вона дістанеться клієнта у вигляді закінченого продукту. Не один рік мозкових штурмів, багато труднощів та перевірок для розробки першого зразка. Щойно такий зразок зроблено та узгоджено, важливо розробити ефективні технологічні процеси, забезпечити виконання маркетингових ідей та збалансувати кожен окремий аспект справи. Ми вважаємо, що саме завдяки цьому, нам вдалося лише за кілька років стати провідним виробником для манікюрних салонів та дистриб'юторів!

Якість – основа успіху!

Ми не виготовляємо штучну продукцію та не залучаємо до виготовлення нашої продукції інших виробників. Ми воліємо довіряти нашим співробітникам та отримуємо за це добрі дивіденди. Процес виготовлення якісної продукції та приємна робоча атмосфера забезпечують досконалий готовий продукт для наших клієнтів. Ми завжди зберігаємо огляд.

Ексклюзивні пропозиції.Тільки для Вас. Передплатіть вже ваучер дійсний до 31.12.2012, коли користувач може переглядати набувати значення 40 €
5€
nded міжнародний