Ми працюємо:
+49 (0) 2428/8198992
Сертифікований Інтернет-магазин
3-річна гарантія на всіх пристроях
Купівля на рахунку & більше
Від порядку значення 49 € ми дамо вам вартість доставки!
Подарунки від 49,00 €
Ви знаходитесь тут: Дизайн нігтів / Акрил / Акрилова пудра
Discount of 10,00 € from an order value over 75,00 € with Discountcode WINTER2017

Акрилова пудра

Акриловий матеріал з картини давно відомо. Він неймовірно сильною і стабільною, робить кольори і форми в нескінченне число варіацій і можуть бути оброблені відносно легко. Акрилові штучні нігті можуть утворитися - Більшість студій працюють з акрилових нігтів, так як ця американська тенденція приїхав сюди. Акрилові нігті рекомендується особливо коли нігті наражаються на більшу труднощі - довгий і інтенсивний набір тексту на комп'ютері, наприклад. Як гелевих нігтів акрилові нігті повинні бути розглянуті протягом 3-5 тижнів - інтервали не відрізняються.

Ми можемо знайти вас на наших сторінках, різні види акрилових порошків та гелів від акрилових нігтів, який у великих і малих пакети можуть бути придбані. Диференційованих цін робить продукти для приватних клієнтів і приватних клієнтів настільки привабливі, як для нігтів салон, який використовує порівняно дешевше великого розміру замовлення. Великих відра, пляшки і банки не дуже привабливо. Тим не менш, вони дозволяють передачі в контейнери меншого розміру, які роблять роботу в естетичній салон нігтя. Всі великі пакети дозволяють легко заповнення та закривається, так що продукція може бути використана протягом тривалого періоду часу. Звичайно, наша продукція відповідає дизайн акрилових нігтів з європейськими стандартами - вони високої якості і абсолютно безпечні.


Ексклюзивні пропозиції.Тільки для Вас. Передплатіть вже ваучер дійсний до 31.12.2012, коли користувач може переглядати набувати значення 40 €
5€
nded міжнародний