Ми працюємо: +49 (0) 2428/8198992
Сертифікований Інтернет-магазин
Понад 150 світлодіодні гелі
3-річна гарантія на всіх пристроях
Від порядку значення 29 € ми дамо вам вартість доставки!
Ви знаходитесь тут: Дизайн нігтів / Акрил / Акрилові рідини
Акрилова рідина фірми Vylet Nails, зі слабким запахом

Детальна інформація
+

Нігті повинні страждати від щоденного стресу часто. Ви відірвати і розірвати, чіп і виглядати непривабливі. Тим не менш, красиві нігті не потрібен залишиться мрією. Штучні нігті можуть бути альтернативою переросла власних нігтях до потрібної довжини. Акрилові моделювання вимагає акрилові рідин. Акрилові продукції забезпечують ідеальні умови для nice моделі. Наша Vylet нігті акрилові рідини низьким запах, упаковані в 100 мл і ідеально гармонує з наших порошок акрилові розкіш дизайн нігтів. Для підвищення довговічності, особливо для нігтів проблеми, грунтовки, акрилові наші Vylet нігті є ідеальним рішенням. З нашими акрилові продуктів вони створити красиві моделі розташування, до якого будуть заздрити іншим. Ліфти або пожовтіння моделювання нарешті, належить до минулого. Для красивих акрилові нігтів вам необхідно немає UV, акрилові порошок і рідкі суміші твердне в повітрі. Для моделювання, торкніться пензля на рідину а потім в порошок. Візьміть невеликої кількості сухе. Рідина поєднує порошок і форми маленький кульку у верхній частині пензля. Ця куля розміщені на цвях і рівномірно розподілені. Після гарту, файлів нігті в потрібну форму і прикрасити за свій власний вибір. Ми пропонуємо вам найвищу якість продукції. Довіртеся нашим досвідом у виробника.

Габарити
+

0.04 Метр (м)
0.034 Метр (м)
0.103 Метр (м)

Ущільнення
+

Полімеризація повітрям

Дизайн нігтів без приладу для полімеризації: прикрашайте натуральні або штучні нігті без допомоги технічних пристроїв, незалежно від подачі електроенергії. Вироби, на яких є це маркування, самостійно твердіють на повітрі.

Зворотній зв'язок
+

Загальні оцінки

3.8

Огляд

5
1
4
3
3
1
2
0
1
0

Є немає коментарів на цій мові для цього елемента.

Ексклюзивні пропозиції.Тільки для Вас. Передплатіть вже ваучер дійсний до 31.12.2012, коли користувач може переглядати набувати значення 40 €
5€

nded міжнародний