Ми працюємо:
+49 (0) 2428/8198992
Сертифікований Інтернет-магазин
3-річна гарантія на всіх пристроях
Купівля на рахунку & більше
Від порядку значення 59 € ми дамо вам вартість доставки!
Подарунки від 49,00 €
Ви знаходитесь тут: Дизайн нігтів / Акрил / Акрилові аксесуари

Акрилові аксесуари

NAIL-EON Edge Trimmer - Easy Cut Smile Cut Акрилові аксесуари NAIL-EON Edge Trimmer - Easy Cut Smile Cut
3,45 € *
17,25 € / 100 g
NAIL-EON Edge Trimmer - Easy Cut Акрилові аксесуари NAIL-EON Edge Trimmer - Easy Cut
3,95 € *
20,79 € / 100 g
Купити дешево онлайн широкий спектр високоякісних акрилові аксесуари

Висока якість акрилових аксесуари є необхідною для ідеального акрилові моделювання. Тому, ми пропонуємо великий аксесуари для велику цінність за гроші. Вам знадобиться контейнер для змішування маса. Для цього, наш ідеал d блюдо. За практичним і надійна скла, яке містить приблизно 2-3 мл маси і легко миється. Його кисті є найбільш важливим інструментом для нігтів дизайнер. Ми пропонуємо акрилові пензля в різних форм і розмірів, так що ви можете використовувати ІТ для ваших потреб.

Ви хочете, як довгі нігті? Використовувати для цих цілей нашого моделювання шаблони. Наші трафарети характеризуються простота використання та високої міцності клей. У поєднанні з нашими щіпка палички ви отримаєте прекрасно скульптурні нігті з красивою тунель. Крім того, можна використовувати також наші хомута крайньому випадку. Знайти докладні інструкції і відео, якщо ви натиснете на статті під "Подробиці". Знайти це ще один дивовижні акрилові, рушники для ідеального нігтів, з нами.

Ексклюзивні пропозиції.Тільки для Вас. Передплатіть вже ваучер дійсний до 31.12.2012, коли користувач може переглядати набувати значення 40 €
5€