Ми працюємо:
+49 (0) 2428/8198992
Сертифікований Інтернет-магазин
3-річна гарантія на всіх пристроях
Купівля на рахунку & більше
Від порядку значення 59 € ми дамо вам вартість доставки!
Подарунки від 49,00 €
Ви знаходитесь тут: Дизайн нігтів / Аксесуари / Навчання та інструкції

Навчання та інструкції

Дизайнера бренду в це підготовка професійних, як і багато професій в оздоровчих та косметичних заснований, але додаткові дослідження. Це робиться не з кілька швидких тестів, коли справа доходить до навчання нігтів, догляд за шкірою та дизайн нігтів - кілька тижнів підготовки за темою повинен був бути передумовою, а також надати глибокий медичних та гігієнічних знань в області нігтів і шкіри. Тим не менше, підготовка нігтів дизайнер дизайнер цвяха не є рівномірним, і багато студій доводиться мати справу з некваліфікованим заявникам. Nail-навчання потрібно вчити принципам, які реагують на гігієнічні та медичні боку дизайну нігтів, а також різні матеріали і обладнання повинні бути використані. Обробці інструментів, приладів і матеріалів, не слід нехтувати, а також повинні нігтів дизайнер-виробники, щоб бути твердим у спілкуванні з клієнтами та клієнтами, які щоправда, не завжди легко. бути підтримка відносин з клієнтами повинні бути вивчені як і в будь-який інший професії служби, теж.

Основна увага в підготовці, але нігтів є моделювання інструкції для штучних нігтів, акрилові нігті слів. Це з багатьма поради і прийоми, щоб вчитися і так важко, але вона потребує, а також гель УФ скульптури деяких може здійснювати перш ніж ви дійсно приступити до клієнта і / к клієнта до дії. Навчальні матеріали, такі як DVD, практика рук і пальців заміни можна знайти на наступних сторінках, а також брошури, які пояснюють кожен крок чітко. Навіть для художника-аматора нігтів, ці матеріали цікаві тим, що вони дають поглиблене навчання в складне питання.


Ексклюзивні пропозиції.Тільки для Вас. Передплатіть вже ваучер дійсний до 31.12.2012, коли користувач може переглядати набувати значення 40 €
5€