Ми працюємо:
+49 (0) 2428/8198992
Сертифікований Інтернет-магазин
3-річна гарантія на всіх пристроях
Купівля на рахунку & більше
Від порядку значення 59 € ми дамо вам вартість доставки!
Подарунки від 49,00 €
Ви знаходитесь тут: Дизайн нігтів / Аксесуари / Шаблони
Discount of 10,00 € from an order value over 75,00 € with Discountcode SALE10
Моделювання шаблони, 500Він роль
Ілюстрація може відрізнятися
Детальна інформація
+

Ви незадоволені її короткий нігті? Не хвилюйтеся, вам потрібно тільки, разом з іншими аксесуари, спеціальний шаблонів, щоб отримати довгі нігті. Моделювання шаблони, 500Він забезпечують прекрасну альтернативу для розширення з натяки. Цей підкова шаблонів на рулон, з 500Він одиниць, в турі або квадрат. Вони підходять для гель і акрилові систем. Застосовувати ці шаблони, наприклад, для розташування модель гель, зробіть наступне: видалити фігури підкова клей і дотримуватися їх безпосередньо нижче Підказка нігтів. Підкова слід закрити до кола не будучи ver knickt. Застосовувати зв'язок агента натурального нігтя і нехай цей сухий. Потім Нанесіть тонкий шар з липким гель, які повинні бути вилікувані. Наступним шаром потовиділення не видалити, працювати безпосередньо з гелю будівлі. Поширювати товсті кулька, з кругові рухи, поки на колекцію трафаретів і вилікувати це. Шар Піт з а видаліть cleaner а потім видалити шаблон. Перевірити і позбутися від країв нігтів гелем з тонкої файл і потім, очорнити поверхню нігтя. Нарешті, дати ще ущільнювальної гель на нігтях. Ви також знайти всі інші необхідні продукти в студії якість з нами, звичайно. Використання, це дешево Версія нарощування нігтів за допомогою моделювання шаблони і тепер вибирають для розширення альтернативних нігтів.

інструкції
+

Крок 1. Підготовка нігтів (відсунути назад кутикулу, вкоротити нігті, надати нігтям шорсткості за допомогою буфера)

Крок 2. Розмістити шаблон прямо під натуральним нігтем. Слідкуйте за тим, щоб шаблон тримався щільно.

Крок 3. Стисніть обидві передні сторони. Вийде щось на кшталт трикутника. Завжди слідкуйте за тим, щоб шаблон був правильно розміщений та щільно тримався.

Крок 4. Тепер стисніть сторони над пальцем

 

Можна починати нарощування, як зазвичай.


Зворотній зв'язок
+
Загальні оцінки
4.4
Огляд
5
19
4
6
3
4
2
0
1
1

Є немає коментарів на цій мові для цього елемента.

Ексклюзивні пропозиції.Тільки для Вас. Передплатіть вже ваучер дійсний до 31.12.2012, коли користувач може переглядати набувати значення 40 €
5€
nded міжнародний