Ми працюємо:
+49 (0) 2428/8198992
Сертифікований Інтернет-магазин
3-річна гарантія на всіх пристроях
Купівля на рахунку & більше
Від порядку значення 59 € ми дамо вам вартість доставки!
Подарунки від 49,00 €
Ви знаходитесь тут: Дизайн нігтів / Аксесуари / Колодки ватного тампона & колодки
Ватяні диски для зняття макіяжу або змивки для нігтів
Ілюстрація може відрізнятися
Детальна інформація
+

На NAIL-EON Ватяні диски виготовлені з тканини ситцеві, яке стискається комфортно округлу форму. Тонкий білий аркуш кріпиться на одній стороні ватяні диски, ви можете провести pad з в. Через тонку плівку по той бік ватяні диски ви можете відпочити це разом бажану рідиною, без торкаючись рідини ваші нігті.

Якщо потрібно, щоб панель вводу до макіяжу, використовуються, добре замочити pad з відповідної рідини. Так що ви можете макіяж є ніжний і простій манері. Протягом дня деякі пил і бруд, мертві клітини шкіри та ізольованих сальних накопичуватися на шкіру. Це може бути відмінно і просто з очищення рідких і на NAIL-EON Видалити ватяні диски. Швидкий, простий і ретельне очищення обличчя можливе з ватним тампоном. Ви вписуються в наші практичні і малих пакувальні NAIL-EON Ватяні диски легко в будь-який гаманець, просто ідеальне подорожі супутником.

Також фарбу від вашого лак для нігтів на пальцях рук і нігтів знаходяться ватяні диски. На NAIL-EON Ватяні диски поглинати рідину дуже добре і видалення залишків безкоштовно і чудово кожного лак для нігтів. З практичних фільму ви легко можете зберегти ватним тампоном і руки не вступив в контакт з рідини.

Вони можуть також використовуватися на ділянки чутливої шкіри, як креми або лосьйони можуть бути застосовані.

Подушечки є м'яким, абсорбуючого і серветкою.


Зворотній зв'язок
+

Є немає коментарів на цій мові для цього елемента.

Ексклюзивні пропозиції.Тільки для Вас. Передплатіть вже ваучер дійсний до 31.12.2012, коли користувач може переглядати набувати значення 40 €
5€
nded міжнародний