Ми працюємо: +49 (0) 2428/8198992
Сертифікований Інтернет-магазин
Понад 150 світлодіодні гелі
3-річна гарантія на всіх пристроях
Від порядку значення 29 € ми дамо вам вартість доставки!
Ви знаходитесь тут: Дизайн нігтів / Аксесуари
Nail art Coз 50 Шт.

Детальна інформація
+

Ці nail art coз паличок додається для поліпшення керованості, складаються з капелюха, щоб в. З цих pops можна в простий шлях і спосіб відрізняється нігтів дизайн створити і дати волю своїй творчості. Через практику і багато творчості отримати кращий дизайну, але практика, ви б не завжди на свої нігті. Моделі не завжди зустрінеш. Ви, отже nail art pops найпростіший спосіб дізнатися методи моделювання і рутини ви отримаєте в необхідності дизайн нігтів.

Для клієнтів нейл-арту можна pops також дуже практично. Більшість з них клієнтами, які хочуть немає реальної ідея того, що ви хотіли б цього разу для нейл-арту. З coз ви просто вказуєте ваших клієнтів, нейл-арту. Це полегшує рішення нігтів дизайн і клієнт отримує тільки шоу уявлення про розмаїття вашу пропозицію.

Різні кольори можуть бути представлені як ще краще. Належний колір є зазвичай дійсно видимим тільки коли гель або відповідне гелем лакових і акрилові фарби застосовано на відкликання.


Габарити
+

0.025 Метр (м)
0.105 Метр (м)
0.011 Метр (м)

Зворотній зв'язок
+

Загальні оцінки

5

Огляд

5
3
4
0
3
0
2
0
1
0

Є немає коментарів на цій мові для цього елемента.

Ексклюзивні пропозиції.Тільки для Вас. Передплатіть вже ваучер дійсний до 31.12.2012, коли користувач може переглядати набувати значення 40 €
5€

nded міжнародний