Ми працюємо:
+49 (0) 2428/8198992
Сертифікований Інтернет-магазин
3-річна гарантія на всіх пристроях
Купівля на рахунку & більше
Від порядку значення 59 € ми дамо вам вартість доставки!
Подарунки від 49,00 €
Ви знаходитесь тут: Дизайн нігтів / Аксесуари / Мобільний манікюрний салон (валізи, візки на колесах)

Мобільний манікюрний салон (валізи, візки на колесах)

Багатофункціональна валізка Мобільний манікюрний салон (валізи, візки на колесах) Багатофункціональна валізка
від 19,95 € *
9,45 € / 1000 g

Щоб розширити свій бізнес і пропонувати рухомої служби для взаємодії з клієнтами, які не живуть поблизу нігтьових студій, про країну, в передмісті, щоб жити чи мало часу додаткових йти в студію. Може бути, ви плануєте самостійно без магазина і думати про мобільному салоні цвях, який ви відвідуєте клієнтів тільки в домашніх умовах.
як йти, в якому напрямку Вашої діяльності, вам дійсно потрібно професійне обладнання ви можете тримати для вашої повсякденній роботі, такі, як міцний корпус багатофункціональний, оптично схожі на портфель і вписуватися в різні продукти гель і нігтів пунктів також хороший захист може транспортуватися. Валіза / дамські сумки виготовлені з високоякісного алюмінію вражає своїм розміром і практичне його щедре об'єктів. Фокус приїхати сюди знімні системи кошик з п'яти предметів, в яких для сортування ваших аксесуарів нігтів хороший для ваших клієнтів. Ось ще достатньо місця для фотополімеризації одиниці. Кожен, хто збирається більше і багато місця для зберігання потреб, повинні алюмінієвої візки ближче. Він є ідеальним компаньйоном для дизайну нігтів нові бізнес-ідеї. Інтер'єр розділений індивідуально і стабільної колеса і регульована ручка для безтурботної, розслабленій транспорту.


Ексклюзивні пропозиції.Тільки для Вас. Передплатіть вже ваучер дійсний до 31.12.2012, коли користувач може переглядати набувати значення 40 €
5€