Ми працюємо:
+49 (0) 2428/8198992
Сертифікований Інтернет-магазин
3-річна гарантія на всіх пристроях
Купівля на рахунку & більше
Від порядку значення 59 € ми дамо вам вартість доставки!
Подарунки від 49,00 €

Умови

Висновок

Ви можете відмовитися від договору протягом 14 днів без пояснення причин у письмовій формі (наприклад, лист, факс, електронна пошта) або - скасовані повернення товару - якщо товар до закінчення терміну закінчення. Період починається з моменту отримання цього повідомлення в письмовій формі, але не до отримання товару вантажоодержувачем (у разі повторюваних поставки аналогічних товарів, не до одержання першого часткової поставки), а також не виконує свої зобов'язання по статті 246 § 2 у зв'язку з § 1 Abs . 1 і 2 законопроекти та наші зобов'язання відповідно до § 312g пункт 1, речення 1 BGB у поєднанні зі статтею 246 § 3 BGB.

Анулювання періоду достатньо, щоб відправити відгук або річ. Анулювання повинно бути спрямоване на:

nded e.K.
Arndt Leonards
Talbenden 17
D-52353 Düren - GERMANY
Телефон: +49 2428-8198991
Факс: +49 (0)2428-5088618
Електронна пошта: info@nded.com

Наслідки

У разі ефективної скасування взаємної вигоди отримала повинні бути повернені і будь-які пільги (наприклад, відсотки).

Чи можете ви дати нам Спектакль отримав і пільги (наприклад, пільги) не або частково відшкодувати питання або тільки до погіршення стану, або, ви будете зобов'язані виплатити компенсацію. Для знос і вигодах, ви повинні виплатити компенсацію, тільки якщо використання або погіршення обумовлено угоду з питанням, за розгляд характеристик і функціонування. Під "тестування властивостей та функціонування" відноситься до тестування і оцінці відповідного товару, а можна і поширені в магазин.

Переносні елементи повинні бути повернуті на наш ризик. Ви повинні нести витрати по поверненню, якщо поставлений товар замовлений і якщо ціна повернув справу в сумі, що не перевищує 40 євро, або якщо ви перебуваєте на більш високу ціну речі на момент відкликання поки повернення або віддавши частину оплати. В іншому випадку повернення безкоштовно для вас. Чи не посилки речі ви вибираєте.

Зобов'язання з відшкодування платежів повинні бути виконані протягом 30 днів. Період починається для вас, коли ви посилаєте скасування або товари, для нас з їх прийомом.

Особливі відмітки

Ексклюзивні пропозиції.Тільки для Вас. Передплатіть вже ваучер дійсний до 31.12.2012, коли користувач може переглядати набувати значення 40 €
5€
nded міжнародний