Ми працюємо:
+49 (0) 2428/8198992
Сертифікований Інтернет-магазин
3-річна гарантія на всіх пристроях
Купівля на рахунку & більше
Від порядку значення 59 € ми дамо вам вартість доставки!
Подарунки від 49,00 €

Ми платимо, що це не тільки зручно, але безпечно

Ви можете вибрати передоплату, кредитну картку або систему PayPal для оплати свого замовлення. Будь ласка, ознайомтесь з різними варіантами оплати.

Передоплата

Вибравши передоплату, ви робите авансовий платіж. В цьому випадку ваше замовлення може бути оброблене лише після відображення суми вашої оплати на нашому рахунку і обробки її нашою системою. Це може зайняти один-два робочих дні після отримання платежу.

Якщо вам більш підійде банківський переказ, переконайтесь, що у полі призначення платежу зазначена наступна інформація: ваш клієнтський номер та/або номер вашого замовлення. Це важливо оскільки неповна інформація про переказ може спричинити затримку, на яку ми не зможемо вплинути. У разі якщо ви здійснюєте міжнародний переказ, використовуйте наш IBAN і BIC код. Зазначені дані переказу важливі для цієї форми оплати.

Кредитна картка

Просто, безпечно і легко.

Якщо ви бажаєте оплатити кредитною карткою, просто введіть необхідні дані у відповідну форму для кредитних карток. Ваше замовлення надсилається до відділу доставки нашої компанії відразу після проведення вашої оплати. В нашому інтернет-магазину ви можете оплатити кредитними картками VISA і MASTERCARD. Обов’язкова процедура авторизації по 3D Secure. Для отримання більш детальної інформації зверніться у свій банк чи компанію, яка видала кредитну картку. Кошти з вашого кредитного рахунку не знімаються, доки ви не отримаєте товар.

PayPal

Зверніть sicherererer

Якщо ви маєте PayPal рахунок, ви можете провести оплату через електронну систему. Цей спосіб швидше за банківський переказ. Наш відділ доставки отримує ваше замовлення після того, як ваша оплата буде класифікована нашою системою.

Ексклюзивні пропозиції.Тільки для Вас. Передплатіть вже ваучер дійсний до 31.12.2012, коли користувач може переглядати набувати значення 40 €
5€
nded міжнародний