Ми працюємо:
+49 (0) 2428/8198992
Сертифікований Інтернет-магазин
3-річна гарантія на всіх пристроях
Купівля на рахунку & більше
Від порядку значення 59 € ми дамо вам вартість доставки!
Подарунки від 49,00 €
Ви знаходитесь тут: Дизайн нігтів / Гель-лак / гель лак peel off

гель лак peel off

Метт верхній шар УФ гель лак peel off Метт верхній шар УФ
від 2,45 € *
49,00 € / 100 ml
NAIL-EON УФ лаку чистого гель лак peel off NAIL-EON УФ лаку чистого
від 2,45 € *
49,00 € / 100 ml
Sparkel NAIL-EON-УФ-лак для нігтів гель лак peel off Sparkel NAIL-EON-УФ-лак для нігтів
від 2,45 € *
49,00 € / 100 ml
HIGHLIGHTS Гель-лак NAIL-EON гель лак peel off HIGHLIGHTS Гель-лак NAIL-EON
від 1,95 € *
39,00 € / 100 ml
NAIL-EON Гель польські Charming гель лак peel off NAIL-EON Гель польські Charming
4,95 € *
33,00 € / 100 ml
Неон NAIL-EON УФ-лак гель лак peel off Неон NAIL-EON УФ-лак
від 2,45 € *
49,00 € / 100 ml
Soak Off гель-лак NAIL-EON Mеталеві гель лак peel off Soak Off гель-лак NAIL-EON Mеталеві
від 2,45 € *
49,00 € / 100 ml
гель-лак Peel Off NAIL-EON Crisp гель лак peel off гель-лак Peel Off NAIL-EON Crisp
від 2,45 € *
49,00 € / 100 ml
NAIL-EON УФ блиск лак для нігтів гель лак peel off NAIL-EON УФ блиск лак для нігтів
від 2,45 € *
49,00 € / 100 ml
NAIL-EON MAGIC MAGNET PEN гель лак peel off NAIL-EON MAGIC MAGNET PEN
від 0,75 € *
2,08 € / 100 g
гель лак peel off / Газа фарби є знімним і подряпин світлодіодні гелі

Цвях Польська, яка досить просто залишити собі, що є практичні і ніжний нігтя в той же час. гель лак peel off лаку вже давно і залишається стійко блискучим, може бути, але все ж таки хотів наклейку легко за ніготь поза. У тому числі натурального нігтя залишається незмінним і виглядає здоровим і недоторканою. Покриття інноваційним гель є загартовані під УФ або Світлодіодний світло і отримує так добре міцність і стабільність.


У в гель лак peel off pізні переваги лак для нігтів і peel off технології об'єднати лак для нігтів. Покриття можна легко і швидко застосовувати до натурального нігтя і зберігає протягом тривалого часу без чіп чи нуля. Також високою глянець, вважається збереженим, захищена і Консолідована натурального нігтя. Щоб видалити лак впливав шар просто знімається, для видалення і чистіше тут не потрібні. Виграють особливо ламкими і м'які проблемні нігті, які часто необгрунтовано обтяжені і додатково ослаблена миючого засобу.


Для в гель лак peel off tехнологія натурального нігтя готується як звичайно. Для ідеально підходить гель покриття натурального нігтя повинна бути чистою і вільною від фарби залишків, пилу і жири. Доглянуті нігтьової пластини, з кутикули відкинуті. Після очищення поверхні, грунтовка є першим кроком на відповідну базу шаром. Це формує базу для шарів фарби і переконайтеся, що нігті не знебарвлені. Вилікувати шару грунтовки, вологі шар поту залишається як додаткові грунтовка на цвях. Зараз відбувається першого peel off шар лаку. Лак впливав застосовується тонко і рівномірно, зафарбовування помилка – наприклад корекції перо-. Фарба вилікувати, бо більше інтенсивність кольору, ще один шар фарби можуть бути застосовані. Друк завершено. Верхній шар застосовується до нігтя, обережні обтікання краю нігтя є особливо важливим. Після на лікування і УФ - або Світлодіода, пітливість шар на верхній шар видаляється з Zellette і чистіше. Результат: блиском цвях, який є ідеальним через його жорсткий і стійке до поверхні і довгі красиві виглядає.


Ще видалення це легше, ніж фарбування шкірку. Зміни кольору бажаного або почати дестабілізуючим нігті, лак від країв просто знімається. Нігті відносяться особливо сухий або якщо регулярно міняти колір, так звані кірка робить шари фарбу від збудника.

Погляньте на наш nded iнтернет-магазин і знайти ідеальний лак для нігтів в наших гель лак peel off діапазон для ваших потреб. Із вибором різних колірних гель і ефект покриття створити новий, унікальний і міцний тривалий нігтів дизайн!

 


Ексклюзивні пропозиції.Тільки для Вас. Передплатіть вже ваучер дійсний до 31.12.2012, коли користувач може переглядати набувати значення 40 €
5€